MOBİL HAT VE İNTERNET

Vodafone İnterneti Seviyorum Kampanyası

Vodafone kampanyalarına yeni birtanesini daha ekledi. Vodafone seviyorum interneti kampanyası ile 3 GB’lık Bedava internet hediye etmektedir. Kampanyazamani.com aracılığı ile sizlere sunmuş olduğumuz Vodafone seviyorum interneti Kampanyası ile 3 GB internet kazanmak için yapılması gerekenleri ve kampanya hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

Vodafone, seviyorum interneti kampanyası ücretsiz ve bedava internet hediye etmeye devam ediyor. Bu kampanyada 3 GB’lık bedava internetten faydalanmak için vodafone resmi web sitesinde yer alan bir ankete katılmak gerekmektedir.

Ayrıca Seviyorum İnterneti Kampanyasından yalnızca Vodafone kullanıcıları değil, farklı operatör kullanıcıları’da katılım sağlayarak bu kampanyadan faydalanabilmektedir.

Vodafone’nun 3 GB’lık internet hediye ettiği seviyorum interneti kampanyası nasıl yapılır ve detayları hakkında detaylı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır.

Vodafone Seviyorum interneti Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone seviyorum interneti 2019 kampanyası ile 3 GB’lık bedava internet kazanmak için yapılması gereken yalnızca bir anket yapmak olacaktır. Vodafone resmi web sitesinde yer alan bir anketi yaparak bu kampanyadan faydalanacaksınız.

Aşağıda sizlere bu anketin linkini vereceğiz. Bu linke tıklayarak anketi doldurun ve anket sonunda sizlere belirtilecek olan talimatlara devam ederek Vodafone 3 GB bedava internet sizlere hediye edilecektir. Anket sonunda sizlere sunulacak olan bedava interneti kazanmak için cep telefonu numaranızı girerek SMS ile birlikte doğrulama yapmanız durumunda ankete devam eder ve bitirirseniz mesaj bildirimi ile operatör firma interneti seviyorum kampanyası dahilinde sizin hattınıza 3 GB bedava internet yüklemesi yapılacaktır.

Vodafone interneti Seviyorum Kampanyası Detayları Nelerdir?

Vodafone seviyorum interneti kampanyası ile ilgili yer alan diğer detaylı bilgiler şunlardır;

  • Vodafone seviyorum interneti kampanyasından kullanıcılar hat başına yalnızca 1 kez katılım sağlayabilmektedirler.
  • Vodafone resmi sitesinden yapılan bu test anketi güvenilir ve herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.
  • Vodafone seviyorum interneti kampanyasını kapsamında yapılan ankete ikinci defa katılan kişilere 3 GB bedava internet hediyesi verilmemektedir.
  • Kampanya kapsamında Kazanılan 3 GB bedava internet paketi yalnızca 1 (bir) gün geçerlidir. 24 saatin ardından 3 GB internet paketi hattınızda silinecektir.
  • Farklı operatörlerden ankete katılım sonrasında numara taşıma işlemi yapmaları durumunda 1 ay geçerli olan 3 GB bedava internet paketi kazanabilmektedirler.

Anket yarışması altında yer alan önemli bir not bulunmaktadır.

5 yıl geçerli toplam 1 Terabyte internet Testte vermiş olduğunuz cevaplar Türkiye’nin dijitalleşme haritasının çıkartılabilmesi amacıyla Vodafone tarafından anonim olarak işlenecektir.

Vodafone Seviyorum interneti 3 GB Bedava internet Nasıl iptal Edilir?

Vodafone seviyorum interneti kampanyası ile elde ettipinizi 3 GB internet hediyesini iptal etmek için herhangi bir SMS veya benzeri bir işlem bulunmamaktadır. Bu kampanya sonucu elde edeceğiniz 3 GB’lık internet paketi 24 saatin ardında otomatik olarak ipral olacaktır.

Ancak 24 saatten önce bu kampanyayı iptal etmeyi istemeniz durumunda Vodafone müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.

Vodafone seviyorum interneti kampanyası ile ilgili görüş ve fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kampanyazamani.com olarak en güncel indirimler ve kampanyaları sizlere sunmak için çalışmaktayız. Türkiye’de var olan tüm ndirimlerden ve kampanyalardan haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like