TELEFON

A101 Honor 7S Cep Telefonu Kampanyası

A101 Honor 7S Cep Telefonu Kampanyası

A101 Marketler zinciri her hafta yayınlan aktüel ürünler kataloğunda teknoloji ürünleri listesinde yer alan Honor 7S cep telefonu 9 Mayıs 2019 Perşembe gününden itibaren A101 Marketlerde ve A101.com.tr web sitesi üzerinden satışa çıkarılacak. Honor 7S cep telefon kampanyasında A101 marketlerde indirimli fiyatı ile piyasa değerinin altında satın alabileceğiniz model olan Honor 7S fiyatı 799 TL.

A101 9 Mayıs 2019 Honor 7S Cep Telefonu

A101 Mağazalarında 9 Mayıs 2019 tarihinden itibaren satın alabileceğiniz Honor 7S cep telefonu fiyat kategorisinde bulunan diğer cep telefonu modellerine göre çok uygun ve özellik bakımından üstün sayılır. Kendi segmentinde ortalamanın üstünde olan Honor 7S cep telefonu 5,45 İnç ekran boyutu ile yeni nesil geniş ekran ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor.

Diğer teknik özellikleri ise 13 MP arka kamera, 5 MP ön kamera flaş özelliği görüntü kalitesinde geçer not alıyor. 1.5 Ghz çekirdek işlemci hızı, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza ile günümüz koşullarında ideal fakat hafıza bana yetmiyor diyorsanız microSD kart ile 250 GB’ye kadar artırılabilir. Honor cep telefonu en iyi yanlarından biride android güncellemesi, bir çok telefon markası bu konuda geri kalırken Honor 7S cep telefonu son sürüm android 8 ile karşımıza çıkıyor. Batarya kapasitesi 3020 mAh. Batarya konusunda ise hiç kuşkusuz en iyi telefon markalarından olan Honor size bu konuda memnun edecek düzeyde.

Honor 7s cep telefonu alınır mı sorusuna vereceğimiz cevap kendi fiyat kategorisinde alabileceğiniz en iyi telefonlar arasında sayılır. Cep telefonların temek özellik ve kalite açısından standart konuma sahip fakat işlevsellik açısından kendi segmentinde üstün özelliklere sahip bir telefon.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like