TELEFON

A101 Samsung M20 Cep Telefonu Kampanyası

A101 Samsung M20 Cep telefonu Kampanyası

A101 bu hafta yayınladığı aktüel ürünler kataloğunda Samsung Galaxy M20 cep telefonu ile karşımıza çıkıyor. Pek çok kişi tarafından bilinmeyen piyasaya yeni çıkmış Samsung modeli hakkında bilgilere ve kampanya fiyatına göz atalım. Galaxy M20 cep telefonu orta segment ve düşük fiyatlı telefonlara karşı rekabet amaçlı öne çıkardığı telefon modelidir. Yeni Samsung Galaxy M20 piyasa ilk çıktığında başlangıç fiyatı 1.800 TL olan ve teknik özellikleri ile gençlere yönelik bir telefon modeli yaratıyor.

Samsun M20 kendi sınıfında ses çıkış şiddeti ortalamanın üstünde bir kaliteye sahip. Kamera özellikleri bakımından arka tarafta 13 ve 5 MP çözünürlüğe sahip iki kameraya sahip. Artık bir çok telefonda mevcut olan parmak izi okuyucu özelliği Samsung M20 mevcut. 6.3 inç ekranıyla 1080×2340 piksel çözünürlüğe sahip. Yazılar ve Grafik kalitesi ortalamaya eşdeğer özellikte. Telfonda ısınma problemi yok denecek kadar azdır.

Samsung Galaxy M20’nin güçlü özelliklerinde bir tanesi Batarya gücü. Telefonun genişliğine oranla 5000 Mah pili Samsun M50 telefona sığdırmayı başarmışlar. Pil ömründen şikayetçi olanlar için Samsung M50 cep telefonu ile rahatlıkla bir günü internete gezip ve telefon çekim işlemlerini yaparak şarzı size yetecektir.

A101 marketlerde Samsung M20 3 GB Ram, 32 GB dahili hafıza kapasitesi ile Android 8.1 Oreo işletim sistemine sahip ve hızlı şarz özelliği ile piyasa değerinin altında 1.579 TL uygun fiyatıyla kaçırılmayacak fırsat size bekliyor.


Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like