KREDİ KARTI

Atasun Optik’de Axess Chip-Para Kampanyası

axess ile atasun optik kampanyası

Atasun Optik’de Axess kart ile güneş gözlüğü alışverişlerinde 100 TL chip-para kazanma fırsatı. Kampanya 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında Atasun Optik mobil uygulaması ile www.atasunoptik.com.tr adresi üzerinden güneş gözlüğü alışverişlerinde geçerlidir. Belirtilen tarihte Atasun Optik’lerde tek sefer yapacağınız ilk 350-699,99 TL arası güneş gözlüğü tercihlerinize 50 TL chip-para, yine belirtilen tarihte ilk 700 TL ve üzeri güneş gözlüğü alımlarında 100 TL chip-para hediye kazanma fırsatı.

Atasun Optik’de Axess chip-para kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken; Axess Mobil uygulamasına giriş yaparak kampanyalar bölümünde ”Axess’e özel Atasun Optik’te 100 TL chip-para!” tıklayarak ”Hemen Katıl” butonuna tıkladıktan sonra katılım gerçekleşir. Teyit etmek için yine Axess Mobil uygulamasında ”Kampanyalarınız” bölümünde ilgili kampanyayı kontrol ediniz.

Atasun Optik’de sadece güneş gözlüğünde geçerli olan kampanyadan kazandığınız chip-para kartınıza anında yüklenir.Kampanyada en fazla kazanabileceğiniz toplam chip-para 100 TL. Hediye chip-paraları 10 Mayıs 2019 tarihine kadar Axess POS üyesi işyerlerinde dilediğiniz gibi kullanın.

Kampanyaya dahil olan kartlar ise;

  • Axess
  • Wings
  • Free
  • Neo
  • Ek kartlar ve sanal kartlar.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like