AKARYAKIT

Avis’te Araç kiralayanlara, Opet’te Akaryakıt İndirimi Kampanyası

Avis'te Araç kiralayanlara, Opet'te Akaryakıt İndirimi Kampanyası

Avis araç kiralama firmasında işlem yapan müşteriler, Avis ofislerinde alacakları Opet Yakıt kart ile araç kiraladıkları için Opet Akaryakıt İstasyonlarında benzin veya motorin harcamalarına %3 indirim imkanı sunuyor. Avis ofislerinde Opet Yakıt Kart alarak akaryakıt kampanyasında %3 indirim fırsatından yararlanmak için Avis’ten araç kiralama yapılması gereklidir.
Opet Yakıt Kartlara 300 TL’lik ilk yükleme yapıldıktan sonra Opet istasyonlarında ödeme yapmadan önce Opet Yakıt Kartı POS cihazından geçmelidir. Bu işlemden sonra yakıt alımı yapılarak fiş/fatura veya slibini almalıdır. Opet Yakıt Kart limiti bitmesi halinde Avis ofislerinde Kredi kartından tutar kadar çekilmesi kaydıyla tahsil edilir.

31 Aralık 2019 tarihine kadar Opet Yakıt Kart ile Opet istasyonlarında 300 TL’ye kadar benzin ve motorin alımlarında 5 kat yakıt puan hediye verilecektir. Kampanyaya katılmak için ”AVIS” yaz boşluk bırak Opet Yakıt Kart Numarasını yaz boşluk bırak ve cep telefon numaranı yaz 6738’e SMS göndermeleri gereklidir.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.


Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like