KREDİ KARTI

Axess ile 500 TL’ye Varan Chip Para Kampanyası

axess dolu dolu chip para

Akbank müşterilerin kullandığı ve Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartlarından olan  Axess  müşterilerine özel 500 TL ye kadar,  dolu dolu chip para kazanma fırsatı. Hediye chip para kazanmak için öncelikle  12 ay boyunca harcama sözü vermeniz gereklidir. Kampanya dahilinde chip para hediyeleri 50 tl, 100 tl, 200 tl ve 500 TL olmak üzere 4 farklı seçenekten  sizin belirleyeceğiniz  harcama sözüne  göre belirlenir. Sizlere dolu dolu chip para kampanyasını hakkında bilgileri soru cevap şeklinde paylaşalım.


Kampanyaya Kimler Katılabilir?

 
Axess kredi kartı kullanan asil sahipleri bu kampanyadan faydalanabilir. Dolu dolu chip para kampanyasına katılım 30.000 kişi ile sınırlıdır. Her ayın ilk takvim günü başvuran 30.000 kişi kampanyaya katılma hakkı kazanır.


Dolu Dolu Chip Para Kampanyasina Nasıl Başvurulur?


Akbank müşteri hizmetleri 444 25 25 arayarak, harcama sözü talebinizi belirledikten sonra dolu dolu chip para kampanyası başlar.


Kampanya Şartları Nelerdir?


Kampanyaya katilim, başvurudan 1 gün sonra başlar. 12 ay boyunca sizin belirlediğiniz limitte,  her ay axess kartinizla  alışveriş veya ödemeleri yapmanız lazım. Hediye chip paranız anında yüklenir.


Ne Kadar Hediye Chip Para Kazanirim ?

Size 4 farklı hediye chip para kazanma fırsatı sunulacak; 50 TL, 100 TL, 200 TL ve 500 TL ye kadar hediye kazanırsınız. 
Örnek verecek olursak ben aylık 2000 TL  12 boyunca axess ile  harcama sözü verirsem bana 200 TL anında hediye chip para verilir. Bu tutarlar örnek amaçlı detayları 444 25 25 arayarak öğrenebilirsiniz.
Ödemelerini kredi karti kullanan veya ticari amaçlı kredi kartı kullananlar için kaçırılmayacak fırsat.


Aylık Harcama Sözüne Hangi Ödemeler Dahil?


Kampanya dahilinde axess kredi kartınıza bağli ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler, otomatik fatura ödeme talimatları, tek seferlik fatura ödemeleri, nakit avans çekim işlemleri ve fon işlemleriniz aylık harcama sözüne dahil ödemelerdir.
Kredi işlemleri, bekleyen  taksitler,faizler, borç transferi işlemleri aylık ödemeye dahil değildir.

Misal 1 Ay Harcama Yapmazsan Ne Olur?


Aylık harcama sözü belirlediğiniz limit altında veya ödeme yapmadığınız zaman, her ay için kampanya bedelini ödemek zorunda kalırsınız.


Kampanya İptali 


Hiç bir ek ücret veya kampanya cayma bedeli ücreti ödemeden iptal etmek için tek şart verilen hediye chip para kullanmamış iseniz,15 gün içinde müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilir. Hediye chip para kullananlar kampanya ücretini ödemek zorunda.


Kampanya Belli Bir Süre Sonra  İptali, İcralık veya Kartı İptal Edersem Sonuç Ne Olur?


Kampanya katılım sözü verdikten 15 gün sonra, hediye chip paraların birazını veya hepsini kulllananlar iptal için başvurduklarında kampanya bedelini aylık olarak odemek zorunda. Bu tutar geriye kalan ay sayısı çarpı kampanya ücreti eşittir iptal etmenin bedeli.
Kartınızı isteğe bağlı kapatma veya icralık durumlarda kartınızın kapanması sonucu aynen yukarıda yazdığımız formül geçerli.

Axess Kart Limitim Yeterli Değil Ödemeler İçinKart limitinin yapacağınız ödemeyi karşılamıyor ise ara ödeme yaparak ödeme sözü tutarın eksik ödemesini yapabilirsiniz.


Son olarak, Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like