KREDİ KARTI

Axess ile Akaryakıt ve Market Alışverişinize Chip-para Kampanyası

Axess ile 60 tl chip para kampanyası

Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartlar arasında olan Axess, yeni bir kampanya ile müşterilerine chip para kazanma fırsatı sunuyor. Axess kredi karınızla akaryakıt istasyonlarında veya market sektöründe yapacağınız alışverişlerde her ikinci defa 150 TL ve üstü harcamalarda size 20 TL chip-para ve toplamda en fazla 60 TL chip-para hediye ediyor. Arabası olanlar için akaryakıt ve aileler için mutfak giderleri gibi market harcaması yapanlar için ideal bir kampanya.

Kampanyaya Katılmak İçin

Axess mobile özel olan chip para kampanyasına başvuru için akıllı telefondan Adres mobil uygulamasına giriş yaparak kampanyalar bölümünde ilgili kampanyanın altında hemen katıl butonuna basarak kampanyaya katılabilirsiniz. Hemen katıl butonuna bastıktan sonra teğit etmek için kampanyalarım sekmesini kontrol edin.

Kampanya Zamanı

Axess kredi kartı ile market sektörü ve akaryakıt istasyonlarında her ikinci defa 150 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL chip para, toplamda 60 TL kampanyası 1 Mart 2019 tarihinde başlıyor. En son katılım tarihi 15 Nisan 2019. Kampanya 1 Mart-15 Nisan 2019 tarih aralığında yapılan market ve akaryakıt alışverişiniz için geçerlidir.

Kampanyaya Kimler Katılabilir

Bireysel Axess kredi kartı kullanan ve Axess kredi kartına bağlı ek kartlar, sanal kartlarile kampanyaya katılabilirler. Wings, Ticari kartlar, Free, Neo ve Bank’O Card Axess kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Detayları

  • 150 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız iş yerinde aynı gün ikinci defa yaptığınız 150 TL ve üzeri alışverişler için hediye chip para kampanyası geçerli olur.
  • Kazanılan hediye chip para gerekli şart ve koşulları yerine getirmişseniz anında hesabınıza yüklenir.
  • Kazanılan chip para hesabınıza yüklendikten sonra geçerlilik süresi 7 gündür. Kullanılmayan veya zamanı geçen chip paralar geri alınır.
  • Kampanya kapsamı internet üzerinden online alışverişler içinde geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazında ve her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanır. Bir Müşyeri en fazla 60 TL chip para hediye kazanabilir.
  • Yaptığınız alışverişlerde ürün iade ev ya iptali durumunda harcanan hediye chip para tutarı kadar extrenize borç olarak yansıtılır.
  • Alışveriş yaptığınız iş yerin sistemde kayıt sektör olmasına dikkat edin. Sorumluluk iş yerine aittir.
  • Kampanyaya eft-havale, otomatik fatura ödeme veya anlık ödeme, fon alım-satım işlemleri, vergi ödemeleri ve chip para ile yapılan alışverişler dahil değildir.
  • Kampanya sadece yurtiçi yapılan alışverişleri kapsar.

Axess kredi kartlarında kampanyalar bitmez. Hediye chip para kazanmak için axess ile 500 TL’ye varan chip para kampanyasi yazımıza göz atın. Trendyolda 250 TL ve üzeri ilk alisverise 25 tl indirim kampanyası detayları için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like