KREDİ KARTI TURİZM

Axess İle Havayolu, Ulaşım, Araç Kiralama, Otel ve Seyahat harcamalarına 75 TL Chip Para Hediye!

Axess kredi kartı ile Havayolu, Ulaşım, Araç Kiralama, Otel ve Seyahat harcamalarına 75 TL chip para kazanma fırsatı! 1/Ağustos/2019 – 1/Eylül/2019 tarihleri arasında her 500 TL ve üzeri Havayolu, Ulaşım, Araç Kiralama, Otel ve Seyahat harcamalarına 25 TL, toplamda ise 75 TL chip-para hediye etmektedir.

Kampanyadan faydalanmak için son tarih 1 Eylül 2019 olarak belirlenmiştir. Kampanyaya katılmak için Axess Mobil uygulamasındaki “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

1.Ağustos.2019 – 1.Eylül.2019 tarih aralıkları içerisinde kampanyaya kayıt olan kişiler Havayolu, Ulaşım, Araç Kiralama, Otel ve Seyahat sektörlerinde her 500 TL ve üzeri harcamalarına 25 TL, toplamda 75 TL chip-para kazanacaktır.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Kampanyazamani.com aracılığı ile sizlere sunmuş olduğumuz axess kredi kartı kampanyasını hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki kampanyayı gör butonunu tıklayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like