AKARYAKIT KREDİ KARTI

Axess İle Petrol Ofisi’nde 40 TL’ye Varan Chip-Para!

Axess ile Petrol ofisi’nde 4 adet 125 ve üzeri alışverişe 40 TL’ye varan chip para hediye edilmektedir.

Kampanya 16.Temmuz.2019 ve 31.Temmuz.2019 tarihleri arasında geçerli olmaktadır. 31 Temmuza kadar Axess üyesi Petrol ofisi istasyonlarında 4 defa tek seferde 125 TL ve üzeri alışveriş yaparak 40 TL’ye varan chip para kazanın. Kampanyadan faydalanmak için 125 TL’lik harcamalarınız tek seferde olması gerekmektedir. Farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 125 TL’lik alışveriş sonucu kampanyanın hediye ettiği chip paralara sahip olabilirsiniz.

Kampanyadan elde ettiğiniz chip paralar 8 Eylül’e kadar kampanyaya katılan PETROL OFİSİ istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında geçerli olmaktadır.

Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil uygulaması üzerinden “Hemen Katıl” butonunu tıklaması gerekmektedir.

Ayrıca, Akbank’a kayıtlı cep telefonu numarasından ilk harcamadan önce “PO” yazıp 4566’ya SMS gönderenler de 30TL chip-para* kazanıyor. Detaylar axess.com.tr ve petrolofisi.com.tr’de.

Kampanyaya dahil Petrol Ofisi istasyonlarına ulaşmak için tıklayınız.

*Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilirler.

Kampanyazamani.com aracılığı ile sizlere sunmuş olduğumuz akaryakıt kampanyası hakkında detaylı bilgi almak içim aşağıdaki kampanyayı gör butonunu tıklayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like