KREDİ KARTI TURİZM

Axess’e Özel Tatilsepeti.com’da İndirim Kampanyası

Akbank axess kredi kartı sahiplerine özel bir turizm kampanyası gerçekleştirmektedir. Bu kampanya kapsamında Axess kredi kartına özel 1 – 31 Temmuz 2019 tarihleriarasında Tatilsepeti.com’dan yapılacak ilk 4.000 TL ve üzeri harcamalara 200 TL indirim fırsatı sunulmaktadır.

Axess turizm kampanyasında faydalanmak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kampanyaya katılım için ilk harcamanızı yapmadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt yaptırabilirsiniz. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinin ardından kampanyaya katılım sağlanır.

Axess’e özel turizm İndirim kampanyası, tüm yurt içi – yurt dışı otel ve tur rezervasyonlarında geçerli olmaktadır. Tur paketi dışındaki yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonları dahil değildir.

Kampanyazamani.com aracılığı sizlere sunmuş olduğumuz Axess turizm indirim kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak ve indirimi resmi web sitesinde görmek için aşağıdaki kampanyayı gör butonunu tıklayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like