KREDİ KARTI

Axess’lilere 500 TL’ye Varan Chip Para

Akbank’ın Axess kredi kartına özel kampanyaları tüm hızı devam etmektedir. Axess ile akaryakıt ve market sektörlerinden yapılacak alışverişlere 500 TL Chip Para hediye etmektedir. Sizde axess kredi kartına sahipseniz bu kampanyadan faydalanın!

31.Ağustos.2019 tarihine kadar Axess kredi kartı sahibi olan kişiler, her ay akaryakıt ve market sektörlerinde yapacakları 150TL ve üzeri alışverişlere % 20 chip para hediye edilmektedir. Bu kampanya ile ayda 100 TL, 31.Aralık.2019’a kadar toplamda 500 TL’ye varan ekstra chip-para hediye edilemektedir.

Axess’lilere 500 TL Chip Para kampanyası 5.Mart.2019 – 31.Ağustos.2019 tarihleri arasında yeni Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler için geçerli olmaktadır.

1 Mart tarihi öncesi açık Axess / Wings kredi kartına sahip olan veya 1 Mart’tan önce Axess/ Wings kart almış ve 1 Mart’dan sonra bu kartını iptal ettirmiş kişiler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyazamani.com olarak sizlere sunmuş olduğumuz Axess kampanyasının detaylarını öğrenmek için aşağıdaki kampanyayı gör butonunu tıklayınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like