KREDİ KARTI

Bankamatik Kart ile Alışveriş Yap 50 TL’ye Kadar MaxiPuan Kazan

bankamatik kart ile alışverişe maxipuan

Türkiye İş Bankası bankamatik kart ile Mart ayı boyunca günlük 100 TL ve üzeri alışverişlerinize 10 TL, toplam 50 TL maxipuan kazanma fırsatı. Maximum mobil uygulamasını kullanan müşteriler için özel kampanya.

Mart ayı boyunca farklı günlerde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişleriniz için 10 TL maxipuan ve toplamda 50 TL maxipuan kazanırsınız.

Kampanya süresi 1 Mart 2019 tarihinde başlar ve 31 Mart 2019 tarihine kadar yapılacak alışverişler için geçerlidir.

Kampanya Katılım İçin

İş Bankası bireysel bankamatik kart sahibi olan müşteriler kampanyadan faydalanır. Bireysel bankamatik kartı dışında maximum kredi karti özellikli kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Katılım için yapmanız gereken, akıllı telefon ile Maximum mobil uygulamasından giriş yaparak, menü bölümünde kampanyalar tıkladığınızda karşınıza çıkan seçeneklerden bankamatik kart ile alışverişleriniz 50 TL’ye Kadar Maximum kampanyasına ”KATIL” butonuna tıklamaniz ile başvuru işleminiz gerçekleşir.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya belirtilen tarih aralığında farklı günler de ve tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişler için hediye maxipuan verilir. Örnek ile açıklamak gerekirse, bugün bankamatik kartım ile tek seferde 100 TL alışveriş yaptım. Benim kazandığım maxipuan 10 TL olur. Aynı gün yine 100 TL ve üzeri alışveriş yapsam dahi günde 1 defa 10 TL maxipuan verilir. Yani farklı günler de alışveriş yapmanız lazım.
  • 1-31 Mart 2019 tarihlerinde yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
  • Fatura ödeme ve E-ticaret üzerinden yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.
  • Yapılan alışverişler de ürün iadesi veya iptali durumunda kazanılan maxipuanlar geri alınır.

Maxipuan Kullanımı

En fazla kazandığınız hediye 50 TL maxipuanlar kartınıza 5 Nisan 2019 tarihinde yüklenir. Kazanılan Maxipuanlar son kullanım tarihi 15 Nisan 2019 (15 Nisan günü dahildir). Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanır. Hediye maxipuan yüklemesi yapılırken kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olmasına dikkat ediniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like