KREDİ KARTI

Bankkart Ayın Sektörü Market Kampanyası

bankkart mayıs ayı market kampanyası

Bankkart ayın sektörü kampanyasında her ay belli bir sektör üzerinde yapılan harcamalarda hediye Bankkart Lira kazanma fırsatı sunuyor. Bannkart ile Mayıs ayı için Market sektöründe yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde %5 Bankkart Lira hediye verilecektir. Tüm Bankart müşterileri için geçerli olan kampanyada bir defa katılım sağlanması ile her ay otomatik olarak kampanyadan faydalanılır.

Kampanya SMS yolu ile, Bankkart Mobil uygulamasından, internet şube, müşteri iletişim merkezi ve Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla katılım sağlanabilir. SMS ile katılım sağlamak isteyen Bankkart müşterileri ”AYINSEKTORU” yaz 4757’ye SMS göndermeleri gereklidir. Banka sisteminde kayıtlı cep telefonları ile SMS gönderimi yapılmalıdır.

Bankkart ayın sektörü kampanyasında Mayıs Ayında Market alışverişlerinde Bankkart kredi kartı veya banka kartı uygulaması ile yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde %5 ek Bankkart Lira kazanır. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılacak ödemler kampanyaya dahildir. Kampanya süresince bir müşteri en fazla 20 TL Bankart Lira kazanabilir.

Kampanyaya gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like