KREDİ KARTI

BANKKART COMBO SİZE ÖZEL 50 TL COMBOLİRA KAMPANYASI 2019

ZİRAAT BANKASI BANKKART Combo kampanyası

Ziraat Bankası Bankkart Combo ile kredi kartı özelliği ve banka kartı özelliğini birleştirip tek çatı altında müşterilerine kaçırılmayacak kampanyalar sunuyor. Geçtiğimiz haftalarda Bankkart Combo ile 100 TL Combolira kampanyasından söz etmiştik. Şimdi sizlere 2019 yılı kampanya dönemi boyunca Ziraat Bankası Size Özel Bankkart Combo ile 50 TL ComboLira kampanyasından kimler faydalanır, katılım için ne yapılmalı ve Combolira nerede kullanır sorularını ele alacağız.

Ziraat Bankası Combolira Kampanyasında farklı gün olması kaydıyla yapılacak her 50 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL, toplamda en fazla 50 TL Combolira kazanma imkanı sunuyor. Combolira kampanyasına katılım gerçekleştikten sonra 30 gün içinde aynı gün olamaması kaydıyla yani farklı günlerde her 50 TL ve üzeri alışverişlerde 5 TL Combolira hediye veriliyor. 30 Gün içinde maksimum kazanabileceğiniz hediye toplamı 50 TL Combolira.

Combo Kart Kampanyasına Katılım

Bankkart Combo ile 50 TL Combolira kampanyası ana başlıkta belirttiğim gibi size özel yani Ziraat Bankası müşteri temsilcisi aracılığı size kampanya teklifi için bilgi verildiğinde yada SMS yolu size kampanya teklifi gönderildiği zaman 50 TL Combolira kampanyasına katılım gerçekleşmiş olur.

Bankkart Combo Kampanyasından Nasıl Faydalanırım

50 TL Combolira kampanyasına katılım onaylandıktan sonra 30 gün içinde Bankkart Combo Kredi Kartı özelliği kullanılarak yapılan alışverişler sadece kampanya kapsamında geçerli sayılır. Örnek ile açıklarsak 15 Nisan’da katılım gerçekleşti ve 15 Mayısa kadar yani 30 gün içinde Bankkart Combo Kredi kartı uygulaması ile her 50 TL ve üzeri harca yaptığımda 5 TL ve toplamda 50 TL Combolira kazanabilirim.

Combolira Nerede Kullanılır

Merak edilen sorular arasında en çok dikkat çeken konu ise alışveriş yaptıkça kazandığınız Kumbarada biriken Combolira harcamalarını nerede kullanırım veya nerede harcama yapabilirim. Combo Kart Kampanyasında kazandığınız 50 TL Combolira Ziraat Bankası Bankkart üyesi işyerleri ile İş Bankası Maximum üyesi işyerlerinde dilediğiniz gibi harcayın.
Kazandığınız Combolira’lar otomatik olarak alışveriş yaptığınız karta hemen yüklenir

Kampanya Detayları

 • Kampanyaya herhangi bir bankanın POS cihazı ile yapılan alışverişler geçerli sayılır.
 • Yurtdışında yapılan harcamalar kampanya kapsamındadır.
 • Her müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Combolira kazanabilir.
 • Nakit çekim işlemleri, kumarhane ve bahis sitelerine yaptığınız harcamalar kampanya kapsamı dışındadır.
 • Nakit avans ve taksitli nakit avans işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dönemi içinde yaptığınız alışverişler ürün iade veya iptali durumunda kazandığınız Combolira geri alınır. Kampanya bittikten sonra dahi iade veya iptali durumunda kazanılan Combolira geri alınır. Eğer Combo Kumbara’nızda yeterli Combolira bakiyeniz yoksa extrenize tutarı kadar borç yansıtılır.
 • Bankkar Combo’ya bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
 • Kart para ile yapılan yükleme işlemi kampanyaya dahil edilmez.
 • Ziraat Maximum kart ile yapılan harcamalar kampanya kapsamı dışındadır.
 • Ziraat Bankart Combo ile kazandığınız Combolira’lar, Bankart Combo Kredi kartını 31 Ağustos 2019 tarihine kapattığınız takdirde geri alınır. Yeterli miktarda Combolira Kumbaranızda yok ise kullanılan tutar kadar hesap ekstrenize borç olarak veya vadesiz hesaba borç olarak yansıtılır.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutar.

Ziraat Combo Kumbara ve Combolira

Ziraat bankası yeni konsepti ile Combo Kumbara ve Combolira uygulaması pek çoğumuz nasıl olduğunu merak ediyor. Bankkart Combo Kumbara bize Combo Kart ile yaptığımız alışverişler sonucunda veya Ziraat Bankasının müşterilerine sağladığı kampanyaları ile harcama yaptıkça Combo Kumbara’mızda birikiyor ve bu biriktirdiğimiz puanlara Combolira adı veriliyor. Combo Kumbarada biriken Combolira’nızı bir çok yerde harcama imkanı veriliyor. Misal olarak en çok Ziraat Bankkart POS üyesi işyerlerinde, büyük marketlerde ve Opet akaryakıt istasyonları gibi bir çok marka ve işletmede kullanılabilir.

İlginize çekebilecek bir diğer kampanya olan Ziraat Bankası Combo Kart ile 100 TL Combolira kampanya detayları için tıklayın.

ziraat bankkart combo kampanyası 2019

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like