GIDA KREDİ KARTI

Baydöner’de Bankkart Genç’lilere Özel İskender Kampanyası

ziraat genç bankkart Baydöner kampanyası

Ziraat Bankasına ait Bankkart Genç’lilere özel Baydöner Restourantlarda tek kişilik iskender ve içecek sadece 17,99 TL.

Kampanya Katılım İçin

Kampanyaya katılım için Ziraat Bankasına ait olan Bankkart Genç üyesi olması gereklidir.

Kampanyaya katılım için yapmanız gerekenler:

Akıllı telefonlarınız da Baydöner mobil uygulamasına (yüklü değilse Google Play Store veya App store üzerinden indiriniz) giriş yapmanız gereklidir.

Giriş yaptıktan sonra telefonlarınızın mesaj bölümüne ”BAYDONER” yaz boşluk bırak TC Kimlik Numaranızı yazarak 4757’ye mesaj gönderin. Bankkart Genç kartı üyesi iseniz size aktivasyon kodu mesaj ile gönderilecek. Gelen aktivasyon kodunu Baydöner mobil uygulamasına üye olurken girilmesi gereklidir. Üyeliğinizi aktive etmeniz ile böylece kampanyaya katılımınız gerçekleşmiş olur. Konu ile ilgili sorun olursa yorum bölümüne bize yazın.

Kampanya başvuru işlemi bittikten sonra Baydöner mobil uygulamasında Cüzdan bölümünde 17.99 TL değerinde kupon yüklenir. Her müşteri sadece kampanyadan bir defa faydalanır.

Kampanya Esasları

  • Baydöner Restaurantlarda sipariş verdiğiniz zaman personele Ziraat Bankkart Genç üyesi olduğunuz ve kampanyadan faydalanmak istediğinizi belirtin.
  • Baydönerde hesab ödemisi zamanında Genç Bankkart ile ödeminizi yapmanız durumunda kupon bedeli olan bir iskender ve içecek tutarı olarak 17,99 TL otomatik olarak hesaplanır.
  • İskender porsiyonlarında 7 TL fark ödeyerek Buçuk İskender, 8 TL fark ödeyerek duble iskender isteyebilir.
  • Kampanya Baydöner’in Mark Antalya, Kuşadası Cadde, Forum Trabzon, Ordu Novada, Margi Edirne, Alanya Cadde, Manisa,Kızılay AVM, Iyaş Isparta, Bursa Kent Meydanı, Venezia, Samsun Bulvar, Marmara Park, Arena Park, Metromall, Samsun Piazza, Bursa Carrefoursa şubeleri hariç diğer tüm Baydöner şubelerinde geçerlidir.

Ziraat Genç Bankkart müşterilerini ilgilendiren bir diğer kampanya olan Trendyol’da Bankkart Genç’lilere Özel İndirim hakkında bilgi için tıklayın.

Kampanya Başlangıç Tarihi: 24 Ocak 2019 Perşembe
Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Mart 2019 Pazar
Kampanyaya Katılan Firma(lar): Baydöner
Web Adresi: www.baydoner.com
  
Sektör: Cafe ve Restoranlar

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like