• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Baydöner’de Cinemaximum Sinema Bileti İndirimi

Baydöner cinemaximum sinema bileti indirimi

Beydöner sinema kampanyasında yiyecek ve içecek siparişlerinde Cinemaximum , Cinemall, Agora ve Prestige sinema solanlarında indirimli bilet fırsatı. Baydöner şubelerinde kazandığınız Cinemaximum sinema bileti indirimli fiyatı 9,95 TL’dir. Cinemaximum indirimli sinema bileti 3D filmler dahil değildir. Sadece Cinemall sinemalarda 3D filmler indirime dahil olup 3D Gözlük ücreti müşteri tarafından karşılanır.

Baydöner Sinema kampanyası Cinemaximum ile sınırlı değil. Ayrıca Agora ve Prestige Sinema solanlarında indirimli bilet fiyatları 9,95 TL. bazı Baydöner şubelerinde Sinema biletlerinde farklılık gösterilebilir. Bunlardan bazıları Esas 67 Burda AVM ‘de Baydöner şubelerinden Prestige Sinema indirimli bilet fiyatı 8,95 TL, Agora Adapazarı AVM’de indirimli sinema bileti 8,99 TL, Gaziantep Primemall AVM’De Baydöner şubelerinde Prestige sinema bileti 8,99 TL. Baydöner Sinema kampanyasında indirimli biletlerin geçerlilik süresi bilet üzerinde belirtilen tarihe kadardır.

Kampanya sayfasına gitmek için tıklayın.