GIDA

Baydöner’de Yemek Kartınıza Özel İndirim

Baydöner'de Yemek Kartınıza Özel İndirim

Baydöner Restoranlarda geçerli olan beyaz yaka kampanyası yemek kartı ile yapılacak ödemelerde tek iskender, içecek ve çorbadan oluşan menü fiyatı 17,99 TL. Baydönder kampanyasından faydalanmak için Multinet, Sodexo, ticket, Setcard ve Metropol yemek kartınızı sipariş vermeden önce göstermeniz gereklidir. Yemek kartı kullanıcıları Baydöner uygulamasından 17,99 TL değerindeki menüden 4 adet kupon gönderilir.

Kampanya Esasları

  • Beyaz yaka kampanyasında Yemek kartı müşterileri Baydöner uygulamasını cep telefonlarına indirip Baydöner’e üye olması gereklidir.
  • Kampanya koşulları sağlandığında Baydöner restoran personeline Beyaz Yaka kampanyasından faydalanmak istediğinizi belirtir ve onay için sizden yemek kartınızın son 4 hanesi istenebilir.
  • Restoran personelin size ilettiği aktivasyon kodu ile birlikte Baydöner uygulamasında bulunan cüzdan sayfasında tek iskender, çorba ve içecek menüsü 17,99 TL değerinde 4 adet kupon temin edilir.
  • Kupon sınırı yoktur. Bittikçe yeni kuponlar yüklenir. Bir yemek kartı müşterisi tek siparişte 1 defa kupon kullanabilir.

Kampanya sayfasına gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like