Bimcell Bedava İnternet kampanyaları

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone yanı sıra Bimcell’de kampanyalarını aralıksız şekilde sürdürmeye devam ediyor. Bünyesinde daha fazla müşteri çekmeyi amaçlayan  Bimcell, müşterilerini memnun etmek adına bedava internet kampanyalarına yer vermiş durumda. İnternet ortamda bol bol gezinmek isteyen aboneler,  bedava internet kampanyasından nasıl yararlanacağını merak ediyor.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

Bımcell bedava internet kampanyası hizmetlerinden yararlanmak adına öncellikle Bimcell abonesi olmanız gerekmektedir. Yalnızca faturasız hat sahiplerine hizmet veren güvenilir operatör, 40 TL gibi bir kontor yüklemesi yaptıktan sonra hattınıza 5 GB bedava internet tanımlıyor. Bedava internetin haricinde 500 hediye SMS tanımlamasını da yapmaktadır. 40 TL değil de daha az miktarda bir kontör yüklemesi yapmak isteyebilirsiniz. O zaman da 25 TL değerinde bir kontor  yüklemesi yaptığınız zaman 1 GB bedava internet hakkını elde edeceksiniz. Kısaca bakıldığı zaman kontör yükle internet kazan fırsatlarını sunmuş olduğu görülmektedir. 

Bimcell 4.5 G geçiş yapan aboneleri içinde tam tamına 30 GB bedava internet fırsatı sunuyor. Bu sayede  Bimcell aboneleri de artık internetin keyfini doyasıya yaşamaya başlamış olacak. 30 GB bedava internet fırsatından yararlanmak isteyenler ise hemen telefonunun SMS bölümüne gelerek 4.5G 30GB yazmaları gerekmektedir. 4.5G 30GB yazıp 5555’e SMS yolladıktan sonra ise işleminiz otomatik olarak tanımlanacaktır. Onay ile ilgili olarak Bimcell tarafından size mesaj iletilmiş olacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like