ALIŞVERİŞ KREDİ KARTI MARKET

Bonus ile Market Harcamalarınıza 80 TL Bonus Hediye!

abonus hediye

Evden yapacağınız alışverişlerde Bonus kredi kartınızı kullanarak 80 TL bonus hediye kampanyası ile bütçenize uygun hareket edebilirsiniz. 26 Mart – 23 Nisan 2020 tarihleri arasında Bonus üye iş yerlerinde market sektöründe tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplamda 80 TL bonus kazanma fırsatından yararlanabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacağınız harcamalar da 80 TL bonus hediye kampanyasına dahildir. Tek yapmanız gereken market alışverişinizi Bonus üye iş yerlerinden yapmadan önce BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılmaktır. Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.

Sitemizden World Mobil 30 TL fırsatını da inceleyebilirsiniz.

Gıda ve Market Alışverişinde 80 TL Bonus Hediye

bonus card firsatlari
bonus card kampanyalari

Online market harcamalarının geçerli sayılacağı Bonus kart kampanyası sayesinde tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplam 80 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanya müşteri bazındadır ve market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir. 26 Haziran 2020 tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like