KREDİ KARTI

Bonus Kart ile Taksitle MTV Ödeme Kampanyası

Garanti bankası bonus kredi kartı kullanan müşterilerine özel bir gerçekleştirmektedir. Garanti bonus karta sahip olan kişiler bu kampanya ile 2019 MTV 2. taksit ödemelerini Temmuz ayı boyunca 3 taksit ile ödeyebilecekler.

Gelir İdaresi Başkanlığının resmi web sitesi olan gib.gov.tr adresinde yer alan ödeme seçenekleri kısmına girerek, Mobil Ödeme altında GarantiPay seçerek kart bilgileri girmeden ödeme yapmaları durumunda ücretsiz 3 taksit, ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelerde ise ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulmaktadır.

Kampanya kapsamında ödemelerinizi BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi, Garanti BBVA ATM’leri ve garantibbva.com.tr’den 2 taksitle ödeyebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları ve Detayları
Gib.gov.tr ‘de borcunuzu sorguladıktan sonra ödeme seçeneklerinden, Mobil Ödeme altındaki GarantiPay’i seçin
Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınız bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)

Ödeme yapacağınız kartınızı seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile onaylayın
GarantiPay’le 3 taksit fırsatından yararlanmak için Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işleme “Peşin” onay vermenizin ardından işleminiz otomatik olarak 3 taksite bölünecektir.

2 taksit kampanyasından; Garanti BBVA Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Shop&Fly, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Dragon Bonus Business, Bonus Business American Express, Shop&Fly Business, Shop&Fly Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business kart sahipleri yararlanabilir.

3 taksit kampanyasından; GarantiPay ile ödeme yapılırken sadece Garanti Bankası kart sahipleri yararlanabilir.

BonusFlaş’ta Ödemeler menüsünde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme adımından plaka bilgisini girerek, seçeceğiniz kart ile taksit seçiminizi de yaparak ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’de, Mobil ödeme seçeneklerinden GarantiPay seçilerek ödeme yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait gelen bildirimi açıp onaylayarak ya da “Ödemeler” menüsünden GarantiPay ile Ödeme adımında bekleyen işleminizi onaylayarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ücretsiz 3 taksit ile ödeme gerçekleştirilebilir.

BonusFlaş ve GarantiPay üzerinden ödeme sadece şahıs firması sahibi müşterilerin Ticari Kartları için geçerlidir.

BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ve Garanti BBVA ATM’lerinden yapılan ödemelerde tek ödeme ve 2 taksit seçenekleri bulunmaktadır.

Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
MTV borcunuzu SMS ile sorgulamak için “MTVSOR PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. MTV borcunuzu SMS ile ödemek için “MTVÖDE KART SON 6 HANE PLAKA NO TC Kimlik Numarası” veya “MTVÖDE KART SON 6 HANE PLAKA NO VKN (Vergi Kimlik Numarası)” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz.

Taksitlendirme işlemi ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra otomatik olarak gerçekleşecektir.

İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz.

Garanti Bankası’nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like