AKARYAKIT KREDİ KARTI

Bonus’a Özel Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyası

bonus'a özel petrol ofisi akaryakıt kampanyası

Kampanya kapsamında 1 Nisan-15 Mayıs 2019 tarih aralığında geçerli olan Garanti Bankası Bonus üye işyerine kayıtlı olan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarında 40 TL’ye kadar Bonus kazanma fırsatı.

Bonus Kredi kartı müşterilerine özel olan 40 TL bonus kampanyası Bonus üye işyeri olan Petrol Ofisi Akaryakıt istasyonlarında Garanti POS cihazları ile farklı günlerde tel çekim , 4 defa yapılacak 125 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarına 30 TL Bonus, Bonus Flaş uygulaması üzerinde kampanyaya katılan müşteriler 30 TL Bonusa ek olarak 10 TL kazanarak toplamda 40 TL Bonus hediye kazanır.

Kampanya müşteri bazlı olup, katılımı SMS ile gerçekleşmesi halinde 30 TL , Bonus Flaş uygulamasın üzerinden katılım geçekleştiren müşteriler en fazla 40 TL bonus kazanır.

Kampanyaya Katılmak İçin

Garanti Bankası Bonus Flaş Ugulamasına giriş yapılarak kampanyalar bölümünde ”Petrol Ofisi’nde 40 TL’ye varan bonus” seçerek ”Hemen Katıl” butonuna basarak katılım aktif hale getirilir.

Petrol Ofisi bonus kampanyasına SMS ile katılımlara 30 TL bonus veriliyor.


Garanti Bonus İle SMS katılım: ”POAS” yaz 3340’a SMS gönder.
Deniz Bonus için: ”POAS” yaz 3280’e SMS gönder.
TEB Bonus : ”POAS” yaz 4616’ya SMS gönder.
Şeker Bonus: ”POAS” yaz 7353’e SMS gönder.
ING Bonus: ”POAS” yaz 2205’e SMS gönder.
Türkiye Finans Happy Card: ”POAS” yaz boşluk bırak kartın son 6 hanesini yazarak 2442’ye SMS gönder.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar ile kampanyaya katılmak için ”EVET POAS” yaz boşluk bırak kartın son 6 hanesini yazarak 3340‘a SMS gönder.

Ödül Kullanımı


Petrol Ofisi Akaryakıt kampanyasında kazanılan Bonuslar 22 Mayıs-29 Mayıs 2019 Tarih aralığında yine Bonus üyesi olan Petrol Ofisi İstasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılır.

Kampanyaya diğer Bankalara ait olan Bonus kart ile katılan müşteriler kazandıkları Bonusu 22 Mayıs-29 Mayıs 2019 tarihlerinde Bonus Üye işyeri olan Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımlarında indirim uygulanır.Yapılan indirim tutarı kadar kart extresine yansıtılır.

Kampayada Geçerli Olan Kartlar

  • Flexi
  • Bonus Flexi
  • Bonus Genç Card
  • Money
  • Diğer banka Bonus Kartları(TEB Bonus Business ve ING Bonus Business kartlar hariç)
  • Bonus Business
  • Easy Kartlar dahildir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like