ALIŞVERİŞ

Boyner Anneler Günü İndirim Kampanyası Başladı

boyner anneler gunu kampanya

Boyner 2020 anneler gününe özel online alışveriş kampanyası başlattı. Boyner’in e-ticaret sitesi olan boyner.com.tr üzerinden yapacağınız her 300 TL alışverişte anında 100 TL indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra HOPİ’lilere özel 50 TL değerinde paracık da kampanya kapsamında hediye edilecek. Boyner anneler günü kampanyası fırsatından yararlanarak anneniz için en güzel hediye alternatiflerini avantajlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ayakkabılardan çantalara, elbiselerden eteklere, kozmetik ürünlerinden aksesuarlara ve spor giyime farklı kategorilerden birçok seçenek, Boyner 22020 anneler günü indirim kampanyasında sizleri bekliyor. Kampanya indirim kodu AG100 olup seçili ürünlerden yapılacak olan her 300TL alışverişe 100TL indirim uygulanacaktır.

Ayrıca Amazon Axess kredi kartı 75 TL chip para bilgilerine bakabilirsiniz.

Boyner 2020 Anneler Günü İndirim Kampanyası Detayları

boyner firsatlari
boyner anneler gunu 100 tl indirim
  • Kampanya 21 Nisan – 10 Mayıs 2020 tarihleri arasında boyner.com.tr üzerinden yapılan online alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya elektrikli ev aletleri, hızlı tüketim ürünleri, deprem kitleri, hediye kutuları ve gift kartlar dahil değildir.
  • Kampanyadan her müşteri en fazla 5 kez faydalanabilir.
  • Seçili kozmetik ürünlerden yapılacak olan her 300TL alışverişe sepette 100 TL indirime ek 25 hediye paracık kazanımı uygulanacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like