GİYİM

Boyner Mart Ayı Kampanyaları ve İndirim Kodu

boyner outler mart ayı kampanya

Mart Ayı boyunca süpriz hadiyeler, kampanyalar ve indirim kodları ile Boyner Outlet mağazalarında alışverişin keyfini çıkarın. Boynet Outlet mağazalarında Çocuk giyimde %70 varan indirimler, kozmetik ürünlerde % 15 indirim, markalı ürünlerde sezonluk ürünlerde %50’ye varan indirimler ve 400 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim. Kampanyada ayrıca sizlere için paylaşacağımız indirim kodlarını kullanarak markalı ürünlerden indirim kazanma fırsatı.

Boyner Outlet mağazalarında, onlarca markalı ürünlerde sezon sonu indirimleri ve uygun fiyatlar sizleri bekliyor.

400 TL Alışverişlerinize 100 TL indirim Kodu

Boynet Outlet mağazalarında ilk göze çarpan kampanya 400 TL ve üzeri alışverişlerde sizler 100 TL değerinde indirim sağlıyor.
Boynet Outlet mağazalarında internet üzerinde yapacağınız alışverişlerde seçili ürünlerde yapılan alışverişler için geçerli olan kupan kodu MART400, ödeme kısmında bulunan kupon kodu bölümüne yazmanız sonucunda 100 TL indirimden faydalanırsınız.

Kupon Kodu : MART400

Yukarıda belirttiğimiz kampanya Mart ayı boyunca geçerlidir.

Hopi ile Kozmetik Ürünlerde %15 İndirim.

Hopi ile 2 adet ve üzeri kozmetik ürün seçimlerinde %15 indirim sağlanıyor. Kampanya 1-8 mart 2019 tarihleri için geçerlidir. Kampanyadan bir kişi bir kez faydalanır.

Çocuk Ürünlerinde %70 İndirime Ek %50 İndirim Kodu

Çocuk ürünlerde kış sezon sonu kampanyasında North of Navy, Funky Rocks, Mamma Ramma, Barbie ve Pink Orange markalı ürünlerde %70’e varan indirime ek olarak aşağıda ki kupon kodunu kullanarak 2. ürüne %50 indirim fırsatını kaçırma.

Kupon Kodu: KIDS2

Markalı Ürünlerde %50’ye Varan İndirimler

Kış sezon sonu ürünler de ve markalı ürünlerde %50 varan indirimler. Kışın içinizi ısıtacak ve kış modasına uygun Columbia, The North Face, Quiksilver ve O’neil markalı ürünler de Boyner Outlet’de %50 indirim.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like