• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boyner Nisan Ayına Özel İndirim Kampanyası

boyner nisan ayına özel kampanya

Boyner Nisan ayına özel kampanyada hazır giyim, ayakkabı ve çanta ürünlerinde geçerli %50’ye varan indirimlere ek olarak 3 ve üzeri ürün alışverişine %20, %30 ve %40 indirim fırsatını kaçırmayın. Kampanya boyner.com.tr adresinden yapılan alışverişler için geçerlidir.

Kupon Kodu: SPT20

Boyner’de KOTON, BIRKENSTOCK, LUMBERJACK ve NIKE seçili ürünlerde geçerli indirimlere ek olarak, 3 ve üzeri ürüne %20 indirimden faydalanmak için sepet bölümünde Kupon Kodu alanına SPT20 yazmanız yeterlidir.

Kupon Kodu: SPT30

Boyner.com.tr’de JACK&JONES, AEROPOSTALE, FABRİKA VE Limon Company seçili ürünlerde geçerli indirimlere ek olarak 3 ve üzeri ürüne %30 indirim kampanyasında faydalanmak için Kupon Kodu alanına SPT30 yazmanız yeterlidir.

Kupon Kodu: SPT40

Borner.com.tr’de VERSACE, LOVE MOSCHINO, LAUREN markalı seçili ürünlerde geçerli indirimlere ek olarak 3 ve üzeri ürüne net %40 indirimden faydalanmak için Kupon Kodu alanına SPT40 yazmanız yeterlidir.

Boyner Nisan ayına özel kampanyasına gitmek için tıkayın.