KREDİ KARTI MARKET

Cardfinans Ebebek Kampanyası ile 20 TL Hediye 1 / 30 Haziran 2019

Cardfinans kredi kartı sahipleri için Ebebek mağazalarında ve resmi internet sitesinden yapılacak alışverişler için özel bir kampanya bulunmaktadır. Ebebek’ten yapılacak 150TL ve üzeri alışverişlere 20TL değerinde para puan kazanma fırsatı!

Kampanya 1/Haziran/2019 – 30/Haziran/2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile ebebek mağazaları veya e-bebek.com’dan 1 Haziran – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 150TL ve üzeri ilk alışverişe ebebek mağazalarında geçerli 20TL ParaPuan kazanılacaktır.

Kampanyadan bir kisi, bir kere ve en fazla 20TL degerinde ParaPuan kazanabilmektedir.

Kazanılan ParaPuan’lar, harcama yapılan karta ertesi gün yüklenecek olup; temmuz ayı sonuna kadar kullanılabilecektir.

Kullanılmayan ParaPuan’lar 01/Ağustos/2019 tarihinde geri alınacaktır.

Kazanılan ParaPuan’lar değerli ParaPuan olarak ve online alışverişlerde kullanılamayacaktır.

Kampanya, diger ParaPuan kampanyaları ile birlestirilemez.

Kampanyaya pre ve 1 numara mamalar dahil değildir.

Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix, Miles & Smiles QNBFinansbank kredi kartları ile yapılan alışverişlerde Para Puan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ürün iadesinde, iade sonrası kalan tutara karsılık gelen Para Puan düşülecek ve kalan Para Puan tutarı geri alınacaktır; tutarın 150TL’nin altına düstügü durumda ise yüklenen Para Puan’ların tamamı geri alınacaktır. Para Puan’lar harcanmış ise ilgili tutar, Para Puan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Taksit kampanyası kapsamında, 30/Haziran/2019 tarihine kadar CardFinans bireysel kredi kartları ve +Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNBFinansbank POS’larından yapılacak kozmetik ürünleri, hediye kartı / çeki hariç 2 taksitli alıverişlerde otomatik olarak artı 4taksit uygulanacaktır.

Para Puan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5TL’dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz. Artı Paket’e dahil CardFinans Fix, Para Puan kampanyasına dahil olduğunda Para Puan’ın son kullanım tarihine kadar +Artı Paket’ten çıkıs yapamamaktadır.

Ayrıca, ürün iadesinde ebebek tarafından fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilirse. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like