KREDİ KARTI

CardFinans İle Boyner ve YKM Mağazalarında 9 Taksit Kampanyası 1 Ocak – 30 Aralık 2019

CardFinans kredi kartı ile Boyner, YKM mağazalarında ve www.boyner.com.tr ‘de 2019 Aralık sonuna kadar kozmetik ürünlerinden, hediye kartı / çeki hariç alışveriş yapılması durumunda 9 taksite kadar varan taksit imkanı bulunmaktadır.

CardFinans yapmış olduğu bu kampanya kapsamında,1/Ocak/2019 – 31/Aralık/2019 tarihleri aralığında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı / çeki hariç 2 veya 9 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Boyner ve YKM’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner ve YKM mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Boyner ve YKM’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Boyner’in 444 2 967 veya YKM’nin 444 0 956 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

CardFinans kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki butonu tıklayınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like