Uncategorized

Carrefour Ramazan Kampanyası 2020

Carrefour Ramazan Kampanyaları

Ramazan ayına girmeden önce, iftar ve sahur vakitlerinde tüketilecek gıdaların önceden alınması bir gelenek haline gelmiştir. Bunun farkında olan isimlerden birisi de Carrefour Markettir. Carrefour Ramazan kampanyası, her sene olduğu gibi bu yılda da zengin içeriği ile sunulmaya başladı. Sadece kendiniz için değil, etrafınızda bulunan ve yardıma ihtiyacı olan kişiler içinde bu erzak paketlerinden satın alabilirsiniz.

 

Carrefour Ramazan Kampanyasında Neler Var?

 

Kendisi için veya başkaları için Ramazan kolisi almayı adet haline getirenler, Carrefour’da sunulan indirimlerle bütçesine uygun alışveriş yapabilir. Geçtiğimiz dönemlerden daha fazla indirim yapılması, kişilerin tercih nedenleri arasında yer alıyor. Her bütçeye uygun olarak sunulan Carrefour Ramazan kampanyası dâhilinde farklı paketler bulunmaktadır.

 

Carrefour 2020 Ramazan Kolileri

Carrefour’un 2020 yılında sunduğu Ramazan kolileri herkes düşünülerek her bütçeye uygun olarak hazırlanmış. Paketlerin hepsinde ana gıda malzemeleri olan un, yağ, şeker, çay, bakliyat, kahvaltılık gibi farklı seçenekler bulunuyor. Bu yıl hazırlanan koliler ve yapılan indirimler şu şekildedir;

 

 

l Klasik Ramazan paketi 92.85 yerine 49.90 TL

 

l Süper Ramazan paketi 127.85 yerine 79.90 TL

 

l Mega Ramazan paketi 163.20 yerine 99.90 TL

 

l Lüks Ramazan paketi 249.75 yerine 149.90 TL

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like