MARKET

CarrefourSA.com’da Garantipay ile 35 TL Bonus Kampanyası

carrefoursa'da garantipay ile 35 tl bonus kampanyası

Carreforsa.com adresi üzerinde 1-30 Nisan 2019 tarih aralığında Garantipay ödeme yöntemi ile 200 TL ve üzeri harcamalarda 35 TL bonus kampanyası.

Kampanya kapsamında 1-30 Nisan 2019 tarihlerinde geçerli olan 35 TL Bonus kazanmak için CaarreforSA.com üzerinden Garantipay ödeme yöntemiyle 200 TL ve üzeri harcamalarda hediye bonus kazanılır.
Kampanya sadece carrefourSA.com internet sitesinde Garantipay ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Carrefoursa mobil uygulaması üzerinden yapılan ödemeler geçersizdir.

35 TL bonus kampanyasına katılmak için Bonusflaş uygulamasından kampanyalar bölümünde ”carrefoursa.com’da GarantiPay’e özel 35TL bonus” seçerek, ”Hemen Katıl” Butonuna basarak katılım gerçekleşir.

Garantipay Nasıl Kullanılır

Garantipay: İnternet ortamında yapılan online alışverişlerde ödeme yapılırken kart bilgisi ve kimlik bilgisi girilmeden kullanılan güvenli bir ödeme yöntemidir.

CarrefourSA.com’da alışveriş yaparak sepet bölümünde ödeme yöntemlerinde Garantipay ödeme şekli seçilmelidir. Karşınıza çıkacak sayfada sizden telefon numarası yada TC kimlik numarası seçeneklerden birini doldurmanız istenir. Garanti Bankası sisteminde kayıtlı cep telefon numaranızı yazın. Bu bilgileri doldurduktan sonra telefonunuza Bonusflaş’tan bilgi mesajı gelir. SMS’le gelen bildirimi açarak ödemeler bölümünde işleminizi yapabilirsiniz.

CarreforSA.com 35 TL bonus kampanyasında geçerli olan kartlar;

  • Garanti Bonus
  • Bonus Flexi
  • Flexi
  • Bonus Genç
  • Bonus American Express
  • Bu kartlarınıza bağlı ek kartlar ile sanal kartar ile yapılan harcamalar geçerlidir.

Carreforsa.com’da Garantipay ile kazanılan 35 TL bonus 5-15 Mayıs 2019 tarihlerinde Garanti üye işyeri ve GarantiPay ödeme yöntemi geçerli internet sitesi / mobil uygulamalarda kullanılabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like