MARKET

Carrefoursa’da Alışveriş ile Shell’den Hediye Akaryakıt Kampanyası

Carrrefoursa shell akaryakıt kampanyası

Carrefoursa marketlerde yapacağınız 150 TL ve üstü alışverişlerde size Shell istasyonlarında 20 TL’ye kadar yakıt hediye veriyor. Kampanya 1 Mart 2019 tarihinde başlıyor ve 31 Mart 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

  • Carrefoursa’da indirim ve kampanyalarda faydalanmak için öncelikle Carrefoursa Kart sahibi olmanız gereklidir. Carrefoursa Kart halen sizde yok ise Carrefoursa marketlerde danışma bölümünde talepte bulunun. Size küçük bir form verilecek ve gerekli bilgileri doldurduktan sonra size Carrefoursa Kart hemen teslim ediliyor.
  • Carrefoursa Kart ile 31 Mart 2019 tarihine kadar yapılacak alışverişlerde tek seferde 150 TL ve üstü ödemelerde Shell’den 20 TL’ye kadar yakıt hediye.
  • Carrefoursa’da yapılan 150 TL ve üstü alışverişlerde, kasiyerin size verdiği fişin altında kampanya katılım için bir kod bulunuyor. Kampanyaya katılmanın iki yolu vardır. Birincisi Kampanya katılım kodunu SMS yolu ile 2313′ e göndermeniz durumunda 10 TL değerinde Shell’den akaryakıt hediyesi kazanırsınız. İkinci yol ise, 20 TL akaryakıt hediyesi kazanmak için yapacağınız işlem akıllı telefondan Shell Mobil uygulamasında bulunan ” haberler ve ürünler ” bölümünde kampanya sekmesine Shell Clubsmart Kart numaranızı ve Size verilen alışveriş fişin altında yazan kampanya kodunu yazmanız yeterlidir.

Kampanya Detayları

  • Kampanya kodların kullanımı 2 Nisan 2019 tarihine kadar geçerli. 3 Nisan tarihinde tüm kampanya kodları geçersiz sayılır.
  • Kampanyadan kazanılan ödüller Shell ClubSmart Kart’a 4 Nisan 2019 tarihinde yüklenir ve 30 Nisan 2019 tarihine kadar Shell istasyonlarında kullanabilirsiniz.
  • Carrefoursa’dan kazanılan 10 ve 20 TL’lik ödüller Shell istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılır. Diğer önemi not ise ödülleri harcamanız için en 1 TL akaryakıt alımı yapmanız lazım.
  • Kampanyaya katılım sayısı sınırlı ve 18 yaşından küçükler katılmaz.
  • Alışverişler de tütün ve alkollü içecekler, Mobil hattınıza TL yükleme ve kuyum harcamaları kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Tarihi : 1-31 Mart 2019

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like