KREDİ KARTI MARKET

CarrefourSa’da Axxes ile 30 TL Chip-Para Kampanyası

carrefoursa'da axess kredi kartı kampanyası

CarrefourSa Marketlerde veya carrefoursa.com.tr adresi üzerinden Axess kredi kartı ile alışverişlerde 30 TL chip-para kazanma fırsatı. Kampanya 1-24 Nisan 2019 tarihlerinde CarrefourSA’da aynı gün olmaması koşuluyla 3 defa tek çekim 100 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL chip-para hediye.

CarrefourSa’da Axess kredi kartı ile chip-para kampanyasına katılmak için Akbank sisteminde kayıtlı cep telefon numarası ile SMS gönderimi ile olur. Başvuru yapmak için ”BAHAR” yaz 4566‘ya SMS gönder. Akbank tarafından size bilgi mesajı geldikten sonra kampanya katılımı gerçekleşmiş olur.

Kampaya katılımı için diğer yol ise; Android telefonlarınızdan Axess Mobil uygulamasına giriş yapılarak Kampanyalar bölümünde ”Axess’e özel CarrefourSA’larda 30 TL chip-para!” kampanyasına ”Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım gerçekleşmiş olur. Teyit etmek için Axess Mobil uygulamasında ” Kampanyalarınız” sekmesinde ilgili kampanya olması gereklidir.

Kazandığınız chip-para koşullar yerine getirildiğinde kartınıza anında yüklenir. Hediye chip-para, CarrefourSA Marketlerde 5 Mayıs 2019 tarihine kadar dilediğiniz gibi kullanın.

Kampanyaya dahil olan kartlar;

  • Axess
  • Wings
  • Free
  • Neo kartlar
  • Bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan alışverişler için geçerlidir.

Kampanyaya gitmek için lütfen tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like