KREDİ KARTI

Cep Telefonunuz İle Yapacağınız Mobil Ödeme İşlemlerinizde 50 TL World puan

100 TL Üzeri Harcamaya 50 TL World Puan

World kredi kartınızla mobil üzerinden yapacağınız harcamalara özel 50 TL World puan hediye. World puan kazanmak için World kredi kartınız ile mobil cihazınız üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri her ikinci mobil ödeye 10 TL olmak kaydı ile toplamda 50 TL World puan kazanma imkanı sizleri bekliyor. Bu kampanya 22 Haziran ile 19 Temmuz 2020 arası geçerli olup, bu tarihten sonra yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

World Kredi Kartıyla veya TLcard İle Yapılan 100 TL Üzeri Harcamaya 50 TL World Puan

Sunulan bu kampanya kapsamında, 22 Haziran ile 19 Temmuz 2020 tarihleri arasında yapacağınız 100 TL üzeri harcamalarınıza tam 50 TL World puan hediye. Kampanyaya katılmak için; cihazınızda yüklü olan World mobil üzerinden katılım işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kampanyaya katıldıktan sonra bireysel kredi kartı ya da bireysel TLcard ile Yapı kredi mobil veya World mobil üzerinden yapacağınız 100 TL üzeri her ikinci mobil işlemine 10 TL ve toplamda ise; 50 TL World puan hediye kazanabilirsiniz. World mobil uygulamasının 3.1.6 versiyonu ile Yapı Kredi Mobil’in ise 3.6.8 versiyonu üzerinden işlemler yapılabilecektir. Kredi kartı kullanmayan kişilerin, ödemelerini TLcard üzerinden yapmaları için gerekli uygulamayı güncellemeleri gerekecek. Güncelleme işleminin ardından TL kartınızı; “Mobil ya da Yapı Kredi Mobil” üzerinden bir kereye mahsus olmak kaydı ile mobil ödemeye açtırmanız yeterlidir.

Cep Telefonunuz İle Yapacağınız Mobil Ödeme İşlemlerinizde 50 TL Worldpuan
Cep Telefonunuz İle Yapacağınız Mobil Ödeme İşlemlerinizde 50 TL Worldpuan

Mobil ödeme ile ilgili daha önce kullanmış olduğunuz farklı bir kartınız bulunuyorsa; bu TL kartınızı ödemelerde kullanabilmeniz için “ÖNCELİKLİ KART” olarak tanımlamanız gerekmektedir.

Gerekli işlemlerin ardından kartınız ile yapacağınız 100 TL ve üzeri her 2. Mobil ödeme işlemiyle 10 TL ve toplamda ise; 50 TL Worldpuan kazanma imkanı sizleri bekliyor.. Kampanyaya katılım 22 Haziran ile 19 Temmuz 2020 arasında geçerli olup, bu tarihten sonra yapılacak olan katılımların geçerli olmayacağını da hatırlatmak isteriz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like