AKARYAKIT

Combo Kart Nisan Ayına Özel Akaryakıt Kampanyası

bankart combo nisan ayı akaryakıt kampanyası

Bankkart Combo müşterileri hey belirlenen bir sektör kampanya başlattı. Ziraat Combo kart ile Nisan ayı için geçerli Akaryakıt sektöründe yapılacak 100 TL ve üzeri harcamanıza %5 Bankkart Lira hediye. Sadece Nisan 2019 için geçerli Bankkart Combo akaryakıt kampanyası ile yapılan alışverişlerde anında %5 Bankkart Lira kartınıza yüklenir.

Ayın Sektörü kampanyasına daha önce katılım yapan Bankkart Combo müşteriler tekrar başvuru yapmasına gerek yoktur. 1 defa katılım yapılması yeterlidir.
Nisan ayına özel Combo kart ile akaryakıt kampanyasına katılım için SMS ile ”AYINSEKTORU” yaz 4757‘ye banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranız ile SMS gönderilmesi yeterlidir. Katılım için diğer başvuru yolları ise Bankkart mobil uygulaması, İnternet şube, Müşteri hizmetler veya Ziraat Bankası şubelerine başvurarak katılım sağlanabilir.


Combo kart akaryakıt kampanyasında Nisan ayı boyunca en fazla 20 TL Bankkart Lira kazanılabilir. Dikkat edilmesi gereken diğer ayrıntı ise yapılacak akaryakıt alışverişlerinde işlemler Ziraat Bankası POS cihazlarından geçmelidir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Kampanyayı Gör

İlginize çekecek Ziraat Bankkart Combo ile Hediye 100 Combolira Kampanyasi göz atmak için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like