ARABA GIDA

Cornetto Mini Cooper Araba Çekilişi Kampanyası 2019

Cornetto sıcak yaz ayları ile birlikte kampanyalarına tüm hızı ile devam etmektedir. Algida dondurmaları arasında en sevilen dondurmalardan biri olan cornetto 2019 model Mini Cooper otomobil ( Araba ) hediye etmektedir. Algida bu araba kampanyasını Cornetto Mini Çekilişi olarak duyurdu. Cornetto yiyenler bu çekiliş kampanyası ile 3 Mini Cooper’dan birine sahip olabilme fırsatı yakalayacak.

Algida Cprnetto Mini Cooper çekilişini, “Tüm Cornetto paketlerinden çıkan şifre ile formu doldur, çekilişle 3 Mini’den birini kazan!” Sloganı ile duyurdu. Sizde Bu kampanyaya katılmak ve kampanyanın detayları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Cornetto Mini Cooper Çekilişi 1 Temmuz 2019 ve 30 Eylül 2019 tarihleri arasında promosyonlu Cornetto ürünlerin ambalajı içerisinde bulunan katılım şifresini www.algida.com.tr sitesinde formla birlikte girilmesi durumunda çekiliş kampanyasına kayıt olunabilinmektedir.

Kampanyazamani.com olarak sizlere Bu kampanya hakkında bilmeniz gereken önemli kısımları açıklayacağız. Ayrıca Cornetto Mini Cooper Hakkında Sık Sorulan Sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Peki Nedir Bu Promosyonlu Ürünler?

Algida’nın Cornetto Mini Copper Çekilişi yalnızca Cornetto’nun promosyonlu ürünlerinde geçerli olmaktadır. Bu Promosyonlu Ürünler;

 • Cornetto Romantik Aşık
 • Cornetto Gözü Kara Aşık
 • Cornetto Çılgın Aşık
 • Cornetto Disc Oreo
 • Cornetto Disc Toblerone
 • Cornetto Disc Vanilya Karamel
 • Cornetto Disc Antep Fıstıklı – Çikolatalı
 • Cornetto Classico Karadutlu – Kaymaklı
 • Cornetto Classico Çikolata
 • Cornetto Classico Kaymak

Çekilişe Nasıl Katılabilirim?

Cornetto Mini Cooper çekiliş kampanyasına katılmak için 2 alternatifli yol bulunmaktadır. Birincisi sizlere yukarıda sıralamış olduğumuz Cornetto ürünlerinde herhangi birini yedikten sonra ambalajlarında bir şifre bulunmaktadır. Daha sonra Algida’nın resmi web sitesine girerek Çekiliş kampanyasının katılım formunu doldurarak ambalajdaki şifreyi buraya girerek çekilişe katılabileceksiniz. Katılım formunun linki aşağıda yer almaktadır.

İkincisi, Cornetto ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 3818’e mesaj göndererekte katılabilirsiniz.

Formu doldururken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Formu doldururken tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Ayrıca aynı şifre ile 2 defa katılmak mümkün değildir. Katılım yaparken ortaya çıkacak yanlışlıklardan Algida sorumlu değildir. Bu nedenle katılım yaparken dikkatli olunuz. Diğer merak sorular ve yanıtları için yazımızı okumaya devam ediniz.

Bu kampanya yasal bir kampanya mıdır?

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Anonim Şirketi) (Unilever) tarafından MPİ’nin (Milli Piyango İdaresi) 25 / 04 / 2019 tarihli ve 24951361 – 255.01.02 – E.3985 sayılı izni ile düzenlenen yasal bir kampanyadır.

Bu kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya, 01 / 07 / 2019 (saat: 00.01) -30.09.2019 (saat: 23.59) tarihleri arasında geçerli olmaktadır. Kampanyaya katılımda sistemin saati geçerli olmaktadır. Katılım için gönderdiğiniz kısa mesajların ya da web sitesi üzerinden taleplerin merkeze / sisteme geç ulaşmasından Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. sorumlu değildir.

Kampanya şifreleri ürünlerin neresinde yer almaktadır?

Şifreler; promosyonlu Cornetto ürün paketinin iç kısmında yer almaktadır.

Kampanyaya gönderdiğim her şifre kaç çekiliş hakkı kazandırır, katılım sınırlı mıdır?

Kampanyaya gönderilen promosyonlu Cornetto ürünleri birer adet çekiliş hakkı kazandırır. Aynı şifre ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Kampanyaya katılımda bir sınırlandırma yoktur, kampanya süresince kampanyaya dahil promosyonlu yeni bir Cornetto satın alarak yeni bir şifre ile birden fazla kez katılım yapabilir, birden fazla çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Ancak bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Kampanyaya kısa mesaj ile hangi aboneler katılabilir?

Bu kampanyaya Turkcell, Türk Telekom Mobil ve Vodafone operatörlerinin bütün aboneleri 3818 kısa mesaj servis numarasına bilgilerini göndererek katılabilir.

Kampanyaya gönderdiğim kısa mesajlarda ne kadar ücret ödüyorum?

Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar KDV ve ÖİV dahil; Turkcell için 1,00 TL, Türk Telekom Mobil ve Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir.

Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Başarılı ya da hatalı katılımlara dönecek cevap mesajları Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Web sitesi üzerinden katılımlar ücretsizdir, bağlantı ücreti katılımcıya aittir.

Kampanyaya gönderdiğim şifrede hata alıyorum, ne yapabilirim?

Kampanyaya gönderdiğiniz şifrenin ürün üzerindeki şifre ile aynı olduğunu tekrar teyit ediniz, kampanyadan daha önce kullanılmış bir şifre hatası alıyorsanız yeni bir Cornetto satın alarak yeni şifreyi katılım için istenen bilgilerinizle gönderin. Detaylı bilgi için 444 25 19 Unilever Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.

Kampanyaya katıldığımda bilgilerimin eksik olduğu hatasını alıyorum, ne yapabilirim?

Kampanyaya kısa mesaj ile katılımda sırası ile ŞİFRE AD SOYAD ADRES bilgilerinizi kelime aralarında birer boşluk bırakarak eksiksiz göndermelisiniz, web sitesi üzerinden katılıyorsanız ŞİFRE TELEFON AD SOYAD ADRES İL bilgilerinizi eksiksiz girmelisiniz. Lütfen bilgilerinizin doğru sıralamada ve eksiksiz olduğunu kontrol edip tekrar deneyiniz. Detaylı bilgi için 444 25 19 Unilever Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.

Kampanyada hediye olarak ne veriliyor?

Çekilişle belirlenecek 3 kişi MINI COOPER 5 KAPI Türkiye Paketi 2019 Model Otomobil (her bir aracın değeri: 159.747,00 TL) kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Kampanya çekilişi nerede ve ne zaman yapılacaktır?

Çekiliş, 07.10.2019 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler nereden duyurulacak?

Kazanan talihliler 12.10.2019 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Kazanan talihliler nereye ve ne zaman başvurmalı?

Asil talihliler, 27.10.2019; yedek talihliler ise, 11.11.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün ambalajı ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr ‘ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmadıkları takdirde ikramiyelerini teslim alamazlar.İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı da zorunludur.

Kampanyaya gönderdiğim şifreli ambalajı saklamam gerekiyor mu?

Kampanyada hediyeyi kazanmanız halinde şifreli ürün ambalajı ibraz edilmesi isteneceğinden şifreli ambalajı okunabilir şekilde saklamanız gerekmektedir.

Kampanyaya katılımda sınırlandırma var mıdır?

Kampanya katılım adedinde sınırlandırma yoktur. Dilediğiniz kadar katılarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Bu çekilişe Unilever, U2 Tanıtım, Narkoz İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

Kazandığım hediyeyi nakit olarak talep edebilir miyim?

Kazanılan hediye nakit karşılığı olarak talep edilemez, hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

Kampanyazamani.com olarak sizlere Cornetto Mini Cooper çekiliş kampanyasını açıklamaya çalıştık. Kampanya hakkında diğer detayları aşağıda okuyabilirsiniz.

KAMPANYA KOŞULLARI

 • Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Anonim Şirketi (Unilever) tarafından MPİ’nin (Milli Piyango İdaresinin 25 / 04 / 2019 tarihli ve 24951361 – 255.01.02 – E.3985 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
 • 01 / 07 / 2019 ( saat: 00.01) – 30 / 09 / 2019 (saat: 23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Cornetto (Cornetto Romantik Aşık, Cornetto Gözü Kara Aşık, Cornetto Çılgın Aşık, Cornetto Disc Oreo, Cornetto Disc Toblerone, Cornetto Disc Vanilya Karamel, Cornetto Disc Antep Fıstık – Çikolata, Cornetto Classico Karadut-Kaymak, Cornetto Classico Çikolata, Cornetto Classico Kaymak) ürünlerinden satın aldıklarında, ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 3818’e mesaj gönderenler veya www.cornettocekilis.com web sitesindeki formu eksiksiz dolduranlar kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.
 • Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
 • Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 • Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar KDV ve ÖİV dahil; Turkcell için 1,00 TL, Türk Telekom Mobil ve Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 3 kişi MINI COOPER 5 KAPI Türkiye Paketi 2019 Model Otomobil (birim piyasa değeri: 159.747,00 TL) ikramiyesi* kazanacaktır.
 • Çekiliş, 07.10.2019 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Kazanan talihliler 12.10.2019 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Unilever ve U2 Tanıtım sorumlu değildir.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler, 27.10.2019; yedek talihliler ise, 11.11.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün ambalajı ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr ‘ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmadıkları takdirde ikramiyelerini teslim alamazlar.
 • İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı da zorunludur. Unilever, U2 Tanıtım ve Narkoz İletişim Hiz. San. ve Ticaret A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz.
 • Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 • Ayrıntılı bilgi için: www.cornettocekilis.com veya 444 25 19. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 • Kampanya duyurularında kullanılan görseller temsilidir.
8 Comments
 1. aysun 2 sene ago
  Reply

  6TNHV6R6

 2. aysun 2 sene ago
  Reply

  RJJ9TMYC

 3. aysun 2 sene ago
  Reply

  32LTHR6C

 4. Hakan 2 sene ago
  Reply

  Bende ambalajin sadece sifre yazan kismi var yani barkodlu kismi yok gecersiz mi sayilacak

  • Kampanya Zamanı 2 sene ago
   Reply

   maalesef geçersiz sayılacak.

 5. Nur 2 sene ago
  Reply

  Arabanın çıkması takdirinde bi miktar para ödenmesi gerekiyor sanırım açıklama yaparmısınız

  • Kampanya Zamanı 2 sene ago
   Reply

   Merhaba Nur Hanım, biz yetkili değiliz. Sadece çeşitli kampanyaları paylaşan bir platformuz. Teşekkürler.

 6. erkan 2 sene ago
  Reply

  şifreli kısımları kestim geçersizmi şifre var

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like