E Bebek Kampanya

E Bebek, Türkiye’de anne adaylarının ve annelerin en sık tercih ettiği isimler arasında yer alıyor. Hem online alışveriş imkanı hem yerinde mağazaları ile farklı çeşitlerde ürünler sunulmaktadır. Bebek bezleri, bebek ve çocuk giyim, oyuncaklar, mama ve aklınıza gelebilecek her türlü bebek ihtiyacını E Bebek firmasında bulabilirsiniz. E Bebek kampanya dâhilinde, belirlenen markaların ürünlerini indirimli alabilir veya bedava verilen ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

 

E Bebek Kampanyaları Nelerdir?

 

Onlarca farklı marka ile çalışan E Bebek, belirlediği markalarda farklı kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalar dahilinde, online veya mağaza alışverişi ile fırsatlardan faydalanabilirsiniz. E Bebek kampanyası ile sunulan fırsatları şu şekilde sıralayabiliriz;

E Bebek Kampanya
E Bebek Kampanya

 

l Promalt Kampanyası: Promalt ürünlerinde yapacağınız online alışverişlerde 24 alıma 12 adet hediye ediliyor. Ayrıca Promalt galeta ve kurabiyelerde 3 al 2 öde kampanyası da bulunmaktadır.

l Hammm Kampanyası: E Bebek Hammm 300 gr pekmez çeşitlerinde, kahvaltılık gevrek çeşitlerinde, bebek ekmeğinde ve diğer pek çok üründe 3 al 2 öde veya 4 al 3 öde seçeneği bulunuyor.

l Kitap Kampanyası: E Bebek mağazalarından veya internet sitesinden yapacağınız tüm kitap alışverişlerinde 3 al 2 öde kampanyası bulunuyor.

l Zuzu Kampanyası: Zuzu marka oyuncak alışverişlerinde anında %30 indirim kazanabiliyorsunuz.

l Chicco Kampanyası: Chicco marka oyuncak alımlarınızda %23 indirim uygulanmaktadır.

l Mamajoo Kampanyası: Seçili Mamajoo ürünlerinin tümünde %25’e varan indirim uygulanıyor.

l Prima Kampanyası: En sık tercih edilen markalardan birisi olan Prima, bebek bezi ve külotlarında %25’e varan indirimler alabilirsiniz.

 

Diğer Kampanyalar için Tıkla.

E Bebek Resmi Sayfası İçin.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like