KREDİ KARTI MOBİL HAT VE İNTERNET

Emekli Maaşını Ziraat Bankasına Taşıyan Herkese 25 TL’lik Türk Telekom Tarifesi

Ziraat Bankası emekli maaşını ziraat bankasından alan müşterilerine özel bir kampanya yapmaktadır. Emekli maaşını Ziraat Bankasından çeken emeklilere Türk Telekom (TT)’un çok uygun bir tarifesini 25 TL’ye vermektedir.

Ziraat Bankası’nda emekli maaşı olan ziraat müşterileri Türk Telekom’dan her yöne 750dk, her yöne 750SMS ve 5GB cepten interneti 25 TL’ye kullanabilecektir.

Ayrıca Türk Telekom Mobil hatlarıyla sınırsız konuşma tarifesine 12 ay taahhütle 25 TL’ye sahip olunabilinmektedir.

Ziraat bankası ve Türk Telekom ortaklığı hazırlanmış olan bu kampanyaya katılmak için herhangi bir Türk Telekom Bayisine kimliğiniz ile gitmeniz gerekmektedir. Türk Telekom bayisinde gerekli incelemeler yapıldıktan sonra Her Yöne 750 DK, 750 SMS, 5 GB internet ve türk telekomlularla sınırsız konuşma tarfesinden aylık 25 TL ödeyerek bu özel tarifeden faydalanacaksınız.

Kampanya Ayrıntıları ve Detayları
Kampanya Koşulları ve Detayları

Kampanya kapsamında sunulacak aylık sabit ücret indiriminden yararlanabilmek için Ziraat Emekli tarifesinden faydalanan ve Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan müşterilerin söz konusu hatlarından ZIRAAT boşluk T.C. Kimlik Numarası’nı yazıp Türk Telekom’a ait 5555’e SMS göndermeleri veya Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.

Ziraat Emekli tarifesi kapsamında yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma hakkı sunulacaktır. Tarife yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla gelen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 30 TL, Türk Telekom faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için ise KDV ve ÖİV dahil 44 TL’dir.
Kampanya kapsamında aylık sabit tarife ücretleri üzerinden aylık 5 TL indirim uygulanacaktır.

Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve yeni hat tesisi veya numara taşıyarak Ziraat Emekli tarifesine gelen müşterilerin SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda Ziraat Emekli tarifesi için 25 TL’den ücretlendirilecektir. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve Türk Telekom faturalı ve faturasız tarifelerden Ziraat Emekli tarifesine gelen müşterilerin ise 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesi için 39 TL’den ücretlendirilecektir.

Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan aynı T.C. kimlik numarası yeni hat tesisiyle Türk Telekom’a numara taşıyarak veya Türk Telekomlu faturasız hatlardan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 3 müşteri, Türk Telekomlu faturalı hattan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 1 müşteri Emeklinin Artısı Ziraat’te Türk Telekom Kampanyası’ndan faydalanabilecektir. Emeklinin Artısı Ziraat’te Türk Telekom Kampanyası’na katılan müşterilerimiz, 12 ay boyunca ilgili faturalı tarifede kalacaklarına dair taahhüt vermiş olurlar.

Hattın iptal olması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimi ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.

Kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerin 12 ay taahhüt vermesi gerekmektedir. 12. ayın sonunda müşterinin tekrar taahhüt vermesi ve emekli maaş ödemesini halen Ziraat Bankası’ndan alıyor olması halinde kampanya devam edecektir.

Kampanya kapsamında belirtilen tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom tarafından sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan Türk Telekom dışında başka bir operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında düzenlenecek faturaya, söz konusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içindeki tüm faydalar bittiyse ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin tamamı, bitmediyse tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı oranında kampanya indirimi yansıtılacaktır.
Ziraat Bankası ve Türk Telekom, kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

​​

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like