KREDİ KARTI TV

Enpara Kampanya – Enpara Güncel Kampanyalar

enpara kampanya

Enpara, QNB Finansbank alt yapısıyla kullanılan online banka olarak hizmet vermektedir. Fiziki bir şubesi bulunmayan ve sadece internet üzerinden hizmet veren Enpara, sık sık müşterilerine farklı kampanyalar düzenlemektedir. Enpara kampanya fırsatlarında bu aralar oldukça tercih edilen markaların yer aldığı görülüyor.

 

Enpara Kampanyaları Nelerdir?

 

Ayın Enparalısı olan her kullanıcısına indirim fırsatı sunan bankada, bu koşulun yerine getirilmesi de oldukça basit. Para yatırma-çekme, havale gibi istenilen görevleri yerine getirerek ayın Enparalısı olabilirsiniz. Evde kalmanın oldukça önemli olduğu bu dönemlerde yapılan bu kampanyalar ile bir kez daha müşteri memnuniyetine önem verildiği görülmektedir. Enpara kampanya seçeneklerinde aranılan tek şart ise, ayın Enparalısı olmak!

 

Enpara Netflix, Youtube Kampanyası

Ayın Enparalısı olan tüm kullanıcılar Netflix ve Youtube Premium’da geçerli %50 indirimden faydalanabilirler. Bu firmalara 30 TL’ye kadar olan tüm ödemelerinizde %50 indirim kazanabilirsiniz. Enpara Netflix kampanyası, diğer seçenekler arasında en fazla ilgi gören olmayı başarmaktadır.

 

Enpara Steam %50 İndirim

Evde oyun oynayarak zaman geçiren müşterilerini unutmayan şirket, Steam üzerinden yapılacak olan 50 TL’ye kadar tüm alışverişlerde %50 indirim sunuyor. Steam üzerinden yaptığınız alışveriş sonrasında, tutarın yarısı Enpara hesabınıza iade edilmektedir.

 

Enpara 65 Yaş Kampanyası

 

65 yaş ve üzerinde olan kişilerin Enparası ile yapacağı market alışverişlerinde de kampanya sunulmaktadır. Kampanya dâhilinde 100 TL ve üzeri market alışverişin 65 TL’si Enpara şirketinden. Kampanyaya katılım için 1955 yılı ve öncesi doğmuş olmanız yeterlidir.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like