EpttAvm Kampanyaları

Epttavm, binlerce farklı ürün çeşidi ile online hizmet sunan isimler arasında yer alıyor. Giyim, gıda, kozmetik, temizlik, kişisel bakım ve pek çok farklı kategoride çeşitli ürünler sunulmaktadır. Epttavm kampanya dâhilinde seçtiğiniz ürünleri indirimli olarak satın alabilir ve kar elde edebilirsiniz. Sürekli olarak kampanya yapan şirket, 23 Nisan’a özel belli ürünlerde indirim yapmaya başladı.

 

23 Nisan Kampanyasında Neler Var?

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel indirimler yapan Epttavm, farklı kategorilerde bu hizmetini sunmaktadır. Kampanya dâhilinde alabileceğiniz ürünler;

 

l Oyun ve Oyuncak İndirimi: Çocuk Bayramına özel, sitede sunulan tüm oyuncaklar ve oyunlarda farklı oranlarda indirim sunuluyor. Üstelik neredeyse tüm ürünlerde kargo ücreti istenmiyor.

l Giyim Kampanyası: 23 Nisan’a özel olarak hazırlanan çocuk ve yetişkin kıyafetlerinde %50’ye varan indirimler bulunuyor. Bu kıyafetler arasında kostümler, Atatürk amblemli üstler, ay yıldız amblemli tişörtler ve pek çok farklı seçenek bulunmaktadır.

l Süsleme Malzemeleri Kampanyası: Bayrak, balon, rafya, 23 Nisan temalı kumbaralar ve farklı süs malzemelerine indirimli olarak Epttavm kampanyası ile ulaşabilirsiniz.

Epttavm Kampanya Detayları

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin, siteye üye olması gerekmektedir. Yapılan üyelik işlemi sonrasında kampanya ürünlerinden tercihler yapabilir ve adresinize sipariş edebilirsiniz. Ürünlerin indirim tutarı seçim ekranında belirtilmektedir.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like