ALIŞVERİŞ ÇEKİLİŞ

Erikli BMW – İphone ve AirPods Çekilişi

Erikli BMW

Erikli BMW – İphone ve AirPods Çekilişi
Erikli Su firması toplamda 4 dönemde harika  ödüller dağıtıyor. Tek yapmanız gereken Erikli ürünlerindeki şifreleri SMS veya web sitesi aracılığı ile Erikli Su firması çekiliş sistemine iletmek. Ne kadar çok katılım sağlarsanız şansınız o kadar artacak.

2.Dönem katılımı devam ediyor. 2. Dönem başvuru tarihleri 1 Haziran-30 Haziran 2020 arasında. Bu tarihler arasında katılımınızı sağlayıp çekilişe katılabilirsiniz.  Çekiliş hakları ürünün çeşidinde göre değişiklik göstermektedir (Erikli Su 0,5 Litre ve Erikli 1,5 Litre için 1 çekilişhakkı, Erikli Su 5 Litre için 2 çekilişhakkı, Erikli Su 15 Litre ve Erikli Su 19 Litre için 4 çekilişhakkı) Evlerde kullaılan 19kg lık damacana Erikli su için tam 4 çekiliş hakkı sunuluyor.

Erikli Su Çekilişinde Ne Kazanabilirsiniz ?

1 kişi Yeni BMW 320i Sedan First Edition M Sport 4K 2020 Model Otomobil , 5 kişi Apple iPhone 11 64 GB Cep Telefonu ve 10 kişi Apple AirPods ve Şarj Kutusu.

Erikli Çekilişine Nasıl Katılabilirim ?
Erikli Ürün kapağı altında yer alan katılım şifresini ad, soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4544 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj göndererek veya http://www.erikli.com.tr(ücretsiz) internet adresindeki forma şifre, ad, soyad, adres ve GSM no bilgilerini eksiksiz girerek çekilişe katılacaklardır.

Çekiliş 4 dönem halinde yapılacak ve her dönemde bu hediyelerden aynı sayıda dağıtlacaktır. Her dönem bu çekilişiz sizlere hatırlatacağız. Hepinize Bol Şans.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like