KREDİ KARTI

Etstur’dan Bonus’a Özel %5 Ekstra İndirim ve 9 Taksit Kampanyası

etstur bonus kampanyası

Bonuscard sahiplerine etstur’dan özel kampanyalar ve avantajlar…

Seyahat etmeyi seviyor ve sizin yaşam tarzınız ise kampanya tam size göre. Bonus kart ile Etstur’dan yapacağınız tüm rezervasyonlarda %5 extra indirim ve kredi kartına 3. 6 ve 9 aya kadar taksitlendirme imkanı sizleri bekliyor. Kampanyadan faydalanmak için sadece Garanti POS üyesi Etstur üzerinde gerçekleştirilen ödemelerde Bonus kart kullanmanız yeterli.

Kampanya Katılım Tarihleri

08 Ocak 2019 – 08 Ocak 2020 tarihleri aralığında yapılacak tüm rezervasyonlar için %5 extra indirim ve 9 taksit kampanyası geçerlidir. Hemen katılım sağlanabilir.

Kampanya Detayları

  • %5 extra indirimde, Etstur’da belirli oteller için geçerlidir.
  • %5 extra indirim dahilinde Flexi ,Türkiye Finans Happy Card,
    Bonus Flexi, Money Bonus, Bonus, Miles&Smiles, TEB Bonus, Şeker Bonus, Bonus Genç, Deniz Bonus, ING Bonus, ICBC Turkey Bonus Business Fibabanka Bonus, American Express Card Garanti Ticari Kartlar Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus Business  kartlar geçerli sayılır.
  • %5 extra indirim dahilinde kampanya dahil olmayan kartlar ise Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Deniz Bonus Business, Shop&Fly, Teb Bonus Business, Shop&Fly Business Kartlar  dahil değildir.
  • 9 taksit kampanyasına dahil olan Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Flexi, Bonus Genç, Türkiye Finans Katılım Bonus , Shop&Fly, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, American Express Card , Miles&Smiles, ICBC Ticari Kartlar, Garanti Ticari Kartlar Bonus, ICBC Kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabank Ticari Kartlar geçerlidir.
  • 9 taksit kampanyasına dahil olmayan kart ise Abank Ticari Kartlar, Alternatif Bank Bonus, Şeker Bank Ticari Kartlar, ING Bank Ticari, Teb Ticari Kartlar, Deniz Bonus Ticari kartlardır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like