MOBİL HAT VE İNTERNET

Faturalı Turkcell Müşterilerine Golf Comfortline Kazanma Fırsatı!

turkcell golf comfortline cekilis

1 Şubat 2020 ile 30 Nisan 2020 tarihleri arasında, basılı fatura sisteminden, SMS (kısa mesaj) ya da e-Fatura sistemine geçiş yapan aboneler, değişikliğin gerçekleşmesinin ardından en az 3 ay süre ile fatura tipi değişikliği yapmadığı takdirde 1 adet Volkswagen Golf Comfortline otomobil kazanma fırsatına sahip olacaktır. Turkcell faturalı abonelerine özel hediye otomobil kampanyası kapsamında çekiliş hakkı 30 Nisan 2020 tarihine kadar devam edecektir.

Turkcell faturalı müşterilerine özel başlatılan Volkswagen Golf Comfortline çekiliş kampanyası sonuçları, 12 Mayıs 2020 tarihinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına müsait bir şekilde halka açık olarak yapılacaktır. Çekiliş sonunda 1 kişiye Volkswagen Golf Comfortline otomobil hediye edilecektir.

Ayrıca Maximum kart taksitlendirme kampanyası bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Turkcell’den Golf Comfortline Çekiliş Kampanyası Detayları

turkcell kampanya
turkcell golf cekilis
  • Bu Kampanya Turkcell iletişim Hiz. A.Ş. adına Mucize Tanıtım tarafından MPİ’nin 08.01.2020 tarih ve E.234 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
  • Turkcell Dijital Fatura Çekiliş Sonucu ve kazanan talihlilerin isimleri 14.05.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nin ilgili sayısında ilan edilecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like