MARKET

FLO Yeni Sezon Ayakkabılarında 1 Alana 1 Bedava Kampanyası 2019

FLO 2019 yılının yeni sezon erkek ayakkabıların yapıtığı indirim ve 1 alana 1 bedava kampanyası ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Bu yazımızda sizlere Flo ayakkabı mağazalarında yeni sezon seçil ayakkabı ürünlerinde yapmış olduğu indirim ve 1 alana 1 bedava kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

1960 yılı içerisinde Ahmet Ziylan tarafından küçük bir atölyede temelleri atılan FLO Mağazaları, bugün Türkiye’nin ayakkabı pazarının tartışmasız liderleri arasında bulunmaktadır. FLO yıllık 55 milyon çift ayakkabı satışı gerçekleştirmektedir.

FLO Mağazaları Türkiye’nin hemen hemen her noktasında bulunmakta, yurt içerisinde 500’e yakın mağazası, yurt dışında ise 14 ülkede 80’e yakın mağazası ile hizmet vermektedir. FLO Mağazaları bünyesinde bulunan çok markalı sneaker konseptli IN Street’in satış noktaları da FLO’nun satış ağını her yıl güçlendirmekte ve yayılımını artırmaktadır.

FLO 2019 yeni sezon ile birlikte ayakkabı kampanyalarına başladı. FLO mağazalarındaki 1 Alana 1 Bedava ayakkabı kampanyası ve yapmış olduğu diğer ayakkabı indirimleri ayakkabı alacaklar için çok iyi bir fırsat!

Kinetix, Nike, Puma, Adidas, Polaris vb. birçok markanın içerisinde bulunduğu ayakkabı markaları arasında seçilmiş olan ayakkabılardan herhangi birini almanız durumunda 1 tane de bedava olarak alabileceksiniz. Biz burada sizlere yalnızca kampanya hakkında bilgi vereceğiz aşağıdaki kampanyayı gör butonuna basarak bu ayakkabı ürünlerini ve çeşitlerini görebilirsiniz. Ayrıca sizde Herhangi bir FLO mağazasına giderek de bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like