ALIŞVERİŞ KOZMETİK

Flormar EvdeKal Kampanyası

Flormar EvdeKal Kampanyası

Uzun yıllardır kozmetik sektöründe yer alan Flormar, son zamanlarda yaşanılan salgında da sessiz kalmadı. Belirli dönemlerde yaptığı kampanyalar ile müşterilerinin ilgisini çekmeyi başaran firma, bu kötü dönemde de müşterilerine destek olmaktadır. Flormar kampanyaları arasında yer alan evdekal kampanyası ile binlerce ürünü evinizden çıkmadan uygun fiyata alabilirsiniz.

 

Flormar EvdeKal Kampanyasında Neler Var?

 

Korona salgını dolayısıyla fiziki dükkânlarını geçici süre ile kapatan Flormar, müşterilerine evinden çıkmadan fırsatlardan faydalanma şansı sunuyor. Özellikle kadınların sıklıkla tercih ettiği ürünlerin yanı sıra, erkek müşteriler içinde farklı indirimlere yer verilmektedir.

 

Flormar 2020 Kampanya Detayları

 

Flormar kampanyaları dâhilinde, indirimden faydalanabileceğiniz ürünler şu şekildedir;

 

l Seçili Ürünlerde Net %30 İndirim: Flormar tarafından belirlenen tüm kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde anında %30 indirim uygulanır. Bu indirime ek olarak online yaptığınız alışverişlerinizde evdekal kampanyası dahilinde ekstra %20 indirim daha kazanacaksınız.

l Evde Manikür Kampanyası: Evde kalınan bu günlerde, bakımından vazgeçmeyen kadınlar ve erkekler için, evde kolaylıkla manikür yapabileceğiniz setler yalnızca 49.99 TL’ye sunuluyor.

l Evde Toplantı Kampanyası: Yine evde kalmak ve evden çalışmak zorunda kalan kadın müşterilerini düşünen Flormar, evinde de güzelliğinden ödün vermek istemeyen müşterileri için minik makyaj paketi hazırlamış.

l Kargo Kampanyası: Online yapacağınız 30 TL altındaki alışverişlerde 7.99 TL, 30-75 TL arası alışverişlerde 4 TL, 75-99 TL arası alışverişlerde 1 TL, 99 TL ve üzeri alışverişlerde ise ücretsiz kargo imkânından faydalanabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like