GİYİM

GarantiPay Kampanyasında Cacharel’de 50 TL Bonus

GarantiPay Kampanyasında Cacharel'de 50 TL Bonus

Garantipay kampanyasında 1-31 Mayıs 2019 tarih aralığında www.cacharel.com.tr adresinden Bonus kredi kartı ile tek çekim 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamanıza 50 TL bonus kazanma fırsatı sunuyor. Garantipay ve Cacharel işbirliği ile yapılan kampanyada bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir.Hazır giyimde trend ve stil sahibi ereklerin tercih ettiği markalardan Cacharel ile hem alışveriş keyfini çıkarın hemde bonus kazanarak dilediğiniz gibi harcayın.

Kampanyadan faydalanmak için Cacharel.com.tr’den seçtiğiniz ürünlerde sepet aşamasında ödeme seçeneklerinde Garantipay ile ödemeyi tercih edin, açılan ekranda TCKN veya Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı girin. Bu işlemden sonra size bildirim gelecek ve bu bildirimi açarak Ödemeler bölümünde işleminizi GarantiPay ile tamamlayın.

Cacharel kampanyasında bonus kazanmak için BonusFlaş uygulamasında GarantiPay ile ödeme yapan müşteriler 50 TL bonus kazanır. Kazanılan Bonus kartınıza 15 Haziran 2019 tarihinde yüklemesi yapılır ve 25 Haziran 2019 tarihine kadar kullanım süresi vardır.

Kampanyaya gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like