KREDİ KARTI

Gıda Sektöründe World Kredi Kartı Kampanyası

World kredi kartı 5 – 14 Nisan 2019 tarih aralığında geçerli olan kampanyada 30 TL World puan kazanma fırsatı. Kampanya kapsamında World Kredi kartınızla gıda marketleri, manav, kasap ve şarküteri sektörlerinde tek çekim ilk 125 TL ve üzeri alışveriş yaptıktan sonra tek çekim yapılan her 125 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL ve toplamda 30 TL Worldpuan kazanma fırsatı sunuyor. World kredi kartı kampanyasında Yapı kredi World üye işyerlerinde yapılan alışverişlerde geçerli olur ve en fazla toplamda 30 TL Worldpuan kazanılır.

World kredi kartı kampanyasına katılmak için; SMS ile ”KAZAN” yaz boşluk bırak müşteri numaranı 4454’e gönder, diğer yöntem ise World Mobil uygulamasında kampanyalar bölümünde ”Gıda marketi harcamalarınıza 30 TL Worldpuan hediye!” tercih edilerek ”Hemen Katıl” butonuna basmanız yeterlidir.

5-14 Nisan tarihlerinde Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar kampanyaya dahildir. Sanal kartlar ile yapılan alışverişler ve bizim toptan, ehamal.com, memlekettengelsin.com, lezzetlihediye.com alışveriş siteleri kampanyaya dahildir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için Kampanyayı Gör

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like