go card kampanya

Lpg sektöründe lider markalardan biri olan İpragaz otogaz akaryakıt sektöründe yeni nesil yakıt istasyonu sloganı ile emin adımlarla gelişmekte ve GO markasıyla yeni istasyonlar açmaktadır. İlk akaryakıt istasyonunu 2013 yılında Konya şehrinde açmıştır.

Go card sahip müşterilerine özel kampanyalar sunmakta ve bir çok avantajı bulunmaktadır. Bu kampanyalardan biri ise Prins marka otogaz dönüşüm kiti alan herkese 50 TL yüklü GO card hediye etmektedir.

50 TL yüklü GO card içinde bulunan puanı alışverişte kullanmak için PRINS yaz boşluk Go Card noyu yaz (Örnek: PRINS 1321454431443) 4686’ya sms olarak gönderin. Cep telefonunuza gelen mesaj ile 50 TL değerindeki puanı yine GO akaryakıt istasyonlarında harcama yapılır.

  • Kampanya süresi 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Silverline, VSI2, VSI DI, DLM, Technomax, Ecomax otogaz dönüşüm kitlerinde  tercih edildiği takdirde kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • PRINS otogaz dönüşüm kitlerinde yaptığınız alışveriş sonucunda size 50 TL yüklü olan GO card kargo yolu ile adresinize teslim edilecek.
  • GO Card adresinize teslim edildikten sonra, sms yolu ile 4686’ya PRINS boşluk GO Card noyu yazarak hediye puanı kullanabilirsiniz.
  • Prins kit alan müşterilere özel olarak ilk 5 otogaz alışverişlerinde 5 katı değerinde puan kazanacaktır

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like