ALIŞVERİŞ KOZMETİK

Gratis 11. Çocuklar Arası Resim Yarışması Başladı! Kazananlara Özel Hediyeler

gratis 11. resim yarismasi

Kişisel bakım ve kozmetik sektörünün önde gelen markalarından Gratis’in bu yıl 11.sini düzenlediği Çocuklar Arası Resim Yarışması başvuruları 20 Nisan Pazartesi günü itibarıyla başladı. Gratis kampanyaları kapsamında başlatılan resim yarışmasında geleceğimizin mimarları, temiz ve sağlıklı yarınlar için “Sağlıklı Yaşam” temalı resimler çiziyor! Yarışmada dereceye girenler birbirinden güzel hediyeler kazanacaklar.

Yarışmaya katılım başvuruları için son tarih 30 Nisan 2020 olarak belirlendi. Yarışmaya katılmak isteyen 7 – 10 yaş arasındaki çocukları için başvurular, www.gratisresimyarismasi.com sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor. Yarışmada dereceye giren çocuklara Gratis özel hediyeler verilecek.

Nescafe gold çekiliş kampanyası fırsatlarına da yazımızdan bakabilirsiniz.

Gratis Resim Yarışması Katılım Koşulları

gratis kampanyalari
gratis resim yarismasi
  • Yarışmaya her bir çocuğun tek bir resmi için katılım sağlanabilir. Aynı kişiye ait birden fazla resim gönderilmesi halinde eserlerin hiçbiri değerlendirmeye alınmaz.
  • Resimler A3 boyutunda yatay veya dikey, paspartusuz olmalıdır, çerçevelenmemeli ve etrafı süslenmemelidir.
  • Resimlerde suluboya, pastel boya, sentetik boya, yağlıboya, silinmez ispirtolu kalem, ince uçlu keçeli kalem, çini mürekkebi kullanılabilir.
  • Dereceye girerek ödül kazanan ilk 3 eser sahibine “Geleceğin Yıldızları Kampı” ödülü verilecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like