MARKET

Gratis Anneler Gününe Özel Extra İndirim

Gratis Anneler Gününe Özel Extra İndirim

Anneler günü yaklaşmasıyla beraber kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde dünya markaların ortak buluştuğu nokta olan Gratis mağazalarında ve www.gratis.com sanal alışveriş sitesinde kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor.Anneler gününe özel olarak 1-12 Mayıs 2019 tarih aralığında Gratis kartlılar özel olarak %50’ye varan indirime ek olarak belirli ürünlerde geçerli her 50 TL ve üzeri alışverişlerde anında 10 TL indirim ayrıcalığı tanıyor.

Gratis kampanyasında mayıs 2019 için zaten %50’ye varan indirim ürünleri bulunmakta idi extra olarak anneler günü dolayısıyla her 50 TL ve üzeri alışverişinize anında 10 TL İndirim sağlıyor. Peki Gratis kart kullanıcılarına özel %50’ye varan indirimli ürünler nelerdi bir bakalım.

  • Elidor, Pantene, Elseve, Ogx, Urban Care, Head&Shoulders gibi markalı Şampuan ve saç kremi ürünlerinde Gratis kartlılar özel %40’a varan İndirim.
  • Loreal, Nivea, Himalaya Herbaly, Neutrogena, Garnier, Diadermine, Sebamed gibi markalı yüz bakım ürünlerinde Gratis kartlılara özel %50’ye varan indirim.
  • Maybelline, Pastel, Loreal, Note, Rimmel, Max Factorx, Wet Wild Gini markalı Makyaj ürünlerinde Gratis kartlılara özel %40’a varan indirim.

Gratis kampanyasına gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like