MARKET

Gratis Kart Güncelleme Nasıl Yapılır

gratis kart güncelleme nasıl yapılır


Bu yazımızda sizlere nasıl Gratis kart nasıl alınır, Gratis kart başvuru yolları, Gratis kart güncelleme nasıl yapılır, Gratis kart puanımı nasıl öğrenirim ve puan biriktirme konularını ele alacağız.

Türkiye’nin en çok tercih edilen kişisel bakım ve kozmetik ürünleri sektöründe lider konumda olan Gratis Mağaza kampanya ve indirimlerden faydalanmak için Gratis kart sahibi olmanız gereklidir. Gratis kart ayrıcalıkları sizde faydalanmak istiyorsanız hemen Gratis kart üyesi olun.

Gratis Kart Nasıl Alınır

Gratis kart sahibi olmak için yapmanız gereken en basit işlem size en yakın Gratis Mağazasına başvurmak olacak. Gratis Mağazalarında kasa veya danışmanlık bölümünde yetkili olan kişiye Gratis kart başvurusunda bulunmak istediğinizi belirtin. Size verilen Gratis kart başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurun. İşlemleriniz bittikten sonra size 5 dakika için size Gratis kartınız teslim edilir.

Gratis Kart başvurusu için izlenecek diğer bir yol ise SMS’dir. Gratis Kart sahibi olmak, kampanya ve indirimlerden faydalanmak için telefonlarınızın mesaj bölümüne GRATIS KAYIT yazıp 7889 ‘a ücretsiz mesaj gönderin. Size iletilen Aktivasyon kodunu bu adrese gratiskart.gratis.com.tr tıklayarak belirtilen bölüme yazın. Aktive edildikten sonra açılacak sayfada bilgileri doldurun. Böylece işleminiz tamamlanmış Telefon numaranız ile Gratis kartınızı kullanmaya başlarsınız.

Gratis Kart Güncelleme Nasıl Yapılır

Sizden Gratis kart güncellemesi istendiği zaman veya başvuru yaptıktan sonra 1 ay içerisinde bilgilerinize güncelleme yapmadığınız zaman biriktirdiğiniz tüm puanlar silinir.

Gratis kart güncellemesi yapmak için GRATIS KAYIT yazıp 7889 ‘a SMS gönderin. Size gönderilen iletide bağlantı linki olacak. Bağlantı linkini akıllı telefon var ise tıklayın. Akıllı telefon yok ise sizde bu adresteki gratiskart.gratis.com.tr linke tıklayarak aktivasyon kodunu ve telefon numaranızı yazarak giriş yapın. Karşınıza çıkacak sayfada bilgilerinizi eksiksiz doldurun ve onaylayın. Bu işlem yaptıktan sonra Gratis kart güncellemesi başarı ile tamamlanmış olur.

Gratis Kart Puanımı Nasıl Öğrenirim

Gratis kart ile alışveriş yaptıkça puanlarınız birikir. Biriken Gratis kart puanları sorgulamak veya öğrenmek için iki yol vardır.

 1. Gratis kart ile yapılan alışverişte Slip üzerinde ne kadar biriktirdiğinizi öğrenebilirsiniz.
 2. gratis.com.tr adresinde yukarıda belirtiğimiz gibi aktivasyon kodunu girerek üye kaydını yapılması lazım. Eğer var ise üye girişi yapılarak gratis.com.tr adresinden Gratis kart puan sorgulama yapabilirsiniz.

Gratis Kart Puan Biriktirme

Gratis mağazalarında Gratis kart ile yaptığınız alışverişler neticesinde puanlarınız birikir. Biriken puanları yine Gratis mağazalarında kullanılabilir. Daha önceki yıllarda Gratis kart puan biriktirme ile her bir puan karşılığı 1 TL idi. 1 Ocak 2019 yılı itibari ile artık bu geçerli değil. Gratis Kart ile puan kazanımı kişiye özel tanımlanan kampanyalardan olacaktır.

7 Comments
 1. Gülsün 2 sene ago
  Reply

  Merhabalar benim gratis art numaram eski cep numaram ve adımı da yanlış yazmışlar bu bilgileri nasıl düzenleyebilirim duzeltebilirim

 2. Aleyna 2 sene ago
  Reply

  Gratis’ten indirim ve kampanyalar için SMS almak istiyorum. Gratis kartım olmasına rağmen bilgilendirilmiyorum. Önceden haberdar olmak için Gratis SMS ‘si istiyorum.

  • Kampanya Zamanı 2 sene ago
   Reply

   Bu işlemden faydalanmak istiyorsanız gratis müşteri hizmetleri numarasını arayınız. 0 850 210 69 00

 3. Seher 2 sene ago
  Reply

  SMS ile bilgilendirin

 4. Neslihan 2 sene ago
  Reply

  Benim gratistr kartım var ama numaram degisti yinede kullanabilirmiyim bu karti

  • Kampanya Zamanı 2 sene ago
   Reply

   Yeni numaranızı Gratis mağazalarında güncelleyebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like