MARKET

HP Eski Bilgisayar Kampanyası 2019

HP bilgisayarlarda kampanyazamani.com aracılığı haberdar olabileceğiniz bir kampanya bulunmaktadır. Yeni HP bilgisayar alırken eskisini iade edin 480 TL’ye varan indirim kazanın. HP eski bilgisayarı yeni bir HP bilgisayar ile değiştirenlere 480 TL’ye varan para iadesi yapılmaktadır.

Yeni bir HP marka bilgisayar alan kişiler HP müşteri hizmetlerini arayarak eski veya bozuk bir HP bilgisayarın seri numarasını vermeniz kampanyadan faydalanmanız için yeterli olacaktır.

Yeni HP bilgisayarınızın değeri oranında size banka üzerinden para iadesi yapılmaktadır. Kampanya HP masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda geçerli olmaktadır. Ancak önemli bir detay daha bulunmaktadır, yeni almış olduğunuz HP bilgisayarın değerinin 1.000 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.

Kampanyazamani.com olarak sizlere sunmuş olduğumuz Hp Bilgisayarlarda 480 Tl’ye varan para İade kampanyası doğrultusunda alacağınız yeni HP bilgisayarların fiyatları ile orantılı olarak yapılacak iade tutarları aşağıda yer almaktadır.

Yeni alacağınız HP bilgisayar;

  • 0 TL – 999 TL arası indirim çeki yoktur.
  • 1.000 TL – 1.999 TL arası 160 TL iade.
  • 2.000 TL – 3.199 TL arası 320 TL iade.
  • 3.200 TL ve üzeri 480 TL iade yapılacaktır.

Yukarıda belirtilen tüm fiyatlara KDV dahildir. İndirime hak kazanabilmeniz için KDV dahil en az 999 TL’lik yeni bir bilgisayar almanız gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like