KREDİ Krediler

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

kredi notu

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

Ödenmemiş borçlarından dolayı yasal takibe düşen insanlar, bir müddet sonra icra sorunu ile karşılaşıyor. Yaşadıkları bu sorunu gidermek için anında kredi veren bankaları aramaya başlıyorlar. Ancak bankaların müşterilerine kredi vermek için referans olarak gördüğü kredi notu, borçların avukatlık olmasıyla beraber iyice düştüğünden kredi çekmek de zorlaşabiliyor. 2020 , hem iş verenlere hem çalışanlara maddi açıdan büyük bir zorluk yaşatmaya devam ediyor. Devletin art arda yaptığı ekonomik düzenlemeleri bankaları da harekete geçirdi Ziraat başta olmak üzere birçok banka ödenmemiş borçları ile boğuşmakta olan insanlara anında kredi imkânı sunuyor. Üstelik başvurular hem çok kolay hem de anında kabul ediliyor.

 

İcralık Olanlara Anında Kredi

İcralık olan borçlarınıza karşı anında kredi veren bankaların sayısı arttı. Yüksek meblağlar için hâlâ kredi puanı önemli olsa da zor durumda olanlar maddi gelirlerini raporladıkları takdirde bankalar müşterilerini mağdur etmiyor. Uygun faiz ve uzun vade ödeme seçeneği ile bireylerin borçlarını kapatarak kredilerini zorlanmadan ödemelerini amaçlıyor. Bazı bankalar başvuru sırasında sizden teminat olarak kefil de isteyebilir. İcralık olanlara kredi veren bankalar listesi.

 

  • Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi
  • Garanti BBVA Borç Transfer Kredisi
  • TEB Avukatlık Olanlara Kredi
  • İNG İcralık Olana Kredi
  • Akbank Anında Onaylı Kredi
  • Yapı Kredi İcralık Olanlara Kredi
  • BurganBank Anında Kredi

 

 

 

Borç Transfer Kredisi

Ödemelerinizi yapmanın diğer bir kolay yolu da bankanızı taşımak. Birçok banka, borç transfer kredisi kampanyası ile hangi bankaya borçlu olursanız olun kendi çatısı altında toplayıp size yüksek vade ile ödeme imkânı sunuyor. Üstelik ilk ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

 

Garanti BBVA:  Müşterisi olmayan kişiler için 25.000 TL’ ye kadar limit koyan Garanti, borçlarınızın tamamını 60 aya varan vadelerle ödeme kolaylığı sunuyor. Başvuru yapmak için size en yakın şubesine gidebilir ya da Anında Kredi Hattı’nı (444 0 335) arayabilirsiniz.

 

VakıfBank: İçinden çıkamadığınız kredi kartı borçları için  yeni bir kampanya yaptı. Vakıfbank’tankolayca kredi çekebilme imkânları mevcuttur. İsterseniz ödemelere 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Başvurunuzu bankanın kendi sitesinden hemen yapmanız mümkün.

 

QNB Finansbank: Bankalara olan borçların QNB tarafından sağlanan krediler ile kapatılması, daha sonraki dönemlerde de esnek bir şekilde ödenmesi mümkündür. 35.000 TL altındaki krediler için başvurular SMS yolu ile de anında yapılmaktadır. Ön başvurularınızı bankanın kendi sitesinden veya TC kimlik numaranızı 5030’a SMS olarak göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

 

.

 

 

 

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like